شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمشاور ولی فقیه در سپاه در زنجان: استکبارستیزی و ایستادگی منطق قرآن است/وحدت مسلمانان در رزمایش اربعین به نمایش گذاشته می‌شود

مشاور ولی فقیه در سپاه در زنجان: استکبارستیزی و ایستادگی منطق قرآن است/وحدت مسلمانان در رزمایش اربعین به نمایش گذاشته می‌شود

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 10:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار آسودی  با اشاره به حضور ۲۰ میلیونی زائران در مراسم پیاده‌روی اربعین گفت: وحدت جهان اسلام در این رزمایش فرهنگی به نمایش گذاشته می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار محمدعلی آسودی  مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه در حاشیه مراسم راهپیمایی روز 13 آبان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملیات آزادسازی موصل با حضور ارتش عراق و نیروهای حشدالشعبی با پشتوانه مرجعیت دنبال می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه سرعت پیشروی نیروهای عراق برای آزادسازی مناطق از دست داعش و وارد شدن به قسمت‌هایی از موصل فراتر از آن است که متصور می‌شد، ابراز کرد: در این روزها خبرهای خوبی به گوش می‌رسد.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه  در مورد اقدامات برای مراسم پیاده‌روی اربعین بیان کرد: سپاه بیشتر از طریق بسیج و سایر نیروها در مرزهای محل تردد زائران موکب و ایستگاه‌های صلواتی برپا می‌کنند و پشتیبانی فرهنگی را برعهده دارند.

 

سردار آسودی خاطرنشان کرد: کمک‌های بسیج و سپاه در بخش‌های مختلف به‌ویژه در حوزه فرهنگی در حال انجام است.

 

وی با اشاره به اینکه در این راهپیمایی وحدت جهان اسلام به همه دنیا نشان داده می‌شود، تصریح کرد: می‌خواهیم در این مراسم نشان دهیم اسلام و مردم مسلمان منطقه قدرتمند هستند.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه ابراز کرد: مسلمانان به دنیا ثابت می‌کنند که می‌توانند با وحدت و یکپارچگی جنگ نیابتی را به پایان برسانند و داعش‌ را از بین ببرند.

 

سردار  آسودی همچنین ‌در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان اظهار داشت: مردم امروز به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک گفتند تا مشت محکمی بر آمریکا بزنند.

 

وی با اشاره به تقارن روز 13 آبان ماه با سه واقعه تاریخی ابراز کرد: نخستین مناسبت در 13 آبان سال 42 به وقوع پیوست که دانش‌آموزان در اعتراض به آمریکا در مقابل دانشگاه تهران جمع شده بودند که تعداد زیادی از آنها به دستور آمریکا و عوامل دست‌نشانده آنها به شهادت رسیدند.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: رژیم منحوس پهلوی در روز 13 آبان ماه با ده‌ها کماندو منزل امام خمینی (ره) را محاصره و ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.

 

وی با اشاره به اینکه 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام است، گفت: سفارت آمریکا مرکز توطئه علیه امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی و مردم بود که جوانان ایران اسلامی با تسخیر آن هیمنه آمریکا را در هم ریختند.

 

سردار آسودی به اهمیت این روز تاریخی اشاره و تأکید کرد: مردم باید پیرامون حواشی این روز مطالعه کنند و از این وقایع آگاهی پیدا کنند.

 

وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در روزهای گذشته به مناسبت 13 آبان ابراز کرد: علما و اساتید باید ضمن مطالعه دقیق این سخنرانی، ابعاد آن را برای جوانان تبیین کنند.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه ایستادگی ایران در مقابل آمریکا و استکبار بر اساس منطق و استدلال است، تصریح کرد: آمریکا شیطان بزرگ است و این موضوع در طول چندین سال به همه مردم ایران ثابت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: نامزدهای دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه آمریکا در جریان تبلیغات انتخاباتی یکدیگر را به لجن می‌کشند و همدیگر را شیطان خطاب می‌کنند.

 

سردار آسودی با اشاره به اینکه خداوند به انسانها امر کرده که از شیطان پیروی نکنند، بیان کرد: استکبارستیزی و ایستادگی در برابر آمریکا منطق قرآن است.

 

وی با ظالم خواندن آمریکا ابراز کرد: سیدالشهدا در قیام عاشورا پیام ایستادگی در مقابل ظالم را به مردم انتقال داده و با توجه به اینکه آمریکا به همه مردم دنیا از جمله ملت عراق، افغانستان، ویتنام و حتی مردم خود آمریکا ظلم کرده، بر اساس استدلال دینی وظیفه ما است که از مظلوم دفاع کنیم.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه به دخالت آمریکا در امور داخلی ایران در سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: منطق به ما می گوید هر کشوری که بخواهد در امور داخلی شما دخالت کند دشمن است.

 

وی با اشاره به اینکه آمریکا عامل کودتای 28 مرداد و پشتیبان منافقان در جنگ با رژیم بعثی عراق بوده بیان کرد: مردم ایران در محکوم کردن این جنایات با مشت‌های گره کرده خود فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.

 

سردار آسودی آمریکا را حامی اصلی صدام در جنگ با ایران خواند و گفت: اگر آمریکا از این رژیم حمایت نمی‌کرد، صدام غلط می‌کرد به کشور ایران حمله و کند و جوانان و مردم را به خاک و خون بکشد که ملت ایران برای دفاع از اسلام هزارن شهید تقدیم کرده است و مردم حامیان این جنایتکاران را فراموش نمی‌کنند.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه داعش را زائیده آمریکا و فرزند ناخلف شیطان بزرگ عنوان کرد و افزود: آمریکا در منطقه جنگ‌های نیابتی به راه انداخته و باید در مقابل این جنایات به مردم دنیا پاسخگو باشد البته ارتش عراق و نیروهای حشدالشعبی در حال آزادکردن موصول هستند.

 

وی آمریکا را عامل اصلی تحریم ایران خواند و گفت: آمریکا با تحریم مالی ایران اجازه معامله کشورهای اروپایی و آسیایی با ما را نمی‌دهد.

 

سردار آسودی با اشاره به اینکه بر اساس بیانات مقام معظم رهبری آمریکا در اجرای برجام بدعهدی کرده است، تصریح کرد: آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و با منطق و استدلال می‌توان گفت نمی‌توان به متجاوز بدعهد اعتماد کرد.

 

وی با اشاره به سخنان یک تئوریسین آمریکایی مبنی بر اینکه " دشمنی با آمریکا خطرناک است اما دوستی با آمریکا کشنده است، گفت: آمریکا تمام کسانی که دست دوستی به سوی آنها دراز کردند را کنار گذاشته است.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: مردم باید به نصایح رهبر عظیم الشأن انقلاب گوش بسپارند تا اجازه دخالت آمریکا در امور کشور را ندهند.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است