پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:ملت ایران با حضور باشکوه در راهپیمایی وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان دادند
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:ملت ایران با حضور باشکوه در راهپیمایی وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان دادند

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 09:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کرمی گفت: ملت ایران با حضور باشکوه در راهپیمایی وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان دادند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم  پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم شهید مرادخانی از تخریب‌چی‌های خبره تیپ 36 انصارالمهدی (عج) زنجان و  شهید بهرامی از نیروهای بازنشسته سپاه شهرستان خرم‌دره اظهار کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌، جواب یاوه‌گویی‌های دشمنان را خوبی داد.

 

وی با اشاره به اینکه ملت ایران امروز بار دیگر وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان دادند، تصریح کرد: مردم در مراسم راهپیمایی  نشان دادند که هنوز هم پس از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند هستند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از دستاوردهای متعدد در عرصه‌های مختلف برای ملت ایران است، افزود: اتحاد و همبستگی و رهبری عالمانه امام راحل رمز پیروزی انقلاب بود.

 

سردار کرمی با نقل خاطره‌ای از هر دو شهید مدافع حرم زنجان گفت: این دو شهید والا مقام همواره شوق شهادت داشته و در سوریه با جان و دل از حرم دفاع کردند.

 

گفتنی است یادواره شهدای مدافع حرم استان زنجان در حسینه فاطمه الزهرا (س) سپاه استان زنجان با حضور معاون مرکز تحقیقات راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان زنجان، خانواده شهدا، بسیجیان و .... برگزار شد.

انتهای خبر/07