شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: قدرت موشکی مایه افتخار همه ایرانیان است/ حملات قدرتمند موشکی سپاه دوستان نظام را شاد و دشمنان را مجبور به اعتراف کرد

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: قدرت موشکی مایه افتخار همه ایرانیان است/ حملات قدرتمند موشکی سپاه دوستان نظام را شاد و دشمنان را مجبور به اعتراف کرد

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 07 تیر 1396 ساعت 10:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه قدرت موشکی مایه افتخار همه ایرانیان است، گفت: حملات موشکی سپاه به حدی موفقیت آمیز بود که علاوه بر خوشحال کردن دوستان نظام، مایه اعتراف همه دشمنان نیز به قدرت دفاعی کشور شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ، با اشاره به حمله موشکی سپاه طی روزهای گذشته اظهار کرد: این اقتدار سپاه و این عملیات موفقیت آمیز پیام بسیار مهمی به دشمنان انقلاب داشت.

 

وی با اشاره به اینکه این اقتدار و عظمت مایه غرور و عظمت ایران اسلامی شد، اضافه کرد: امام راحل برای دفاع و حفاظت از انقلاب دستور تاسیس سپاه را صادر کردند و در همین راستا برای همیشه ماموریت سپاه را مشخص کردند، از همین رو  هرجایی تهدیدی علیه انقلاب باشد، سپاه غیر محاظفه‌کارانه و جهادی وارد عمل می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به بحران‌های مختلف پیش آمده برای کشور طی ادوار گذشته افزود: امروز صهیونیست‌ها و در راس آن آمریکا که در جهان اسلام فتنه ایجاد کرده‌اند به دنبال مختل کردن امنیت ایران اسلامی هستند.

 

سردار کرمی با اشاره به اینکه ایجاد ناامنی و شکسته شدن اقتدار نظام از اهداف دشمنان است، تصریح کرد: آمریکا و هم پیمانانش  در کشورهای مختلف از جمله یمن و بحرین شکست خورده‌اند و به همین دلیل در تلاش برای ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند.

 

وی با اشاره به حوادث ماه قبل رخ داده در تهران گفت: داعشی‌ها سربازان کمر بسته آمریکا بودند که چنین جسارتی کردند، اما با این وضعیت سپاه باید جواب دندان شکنی به آنها می‌داد که این اتفاق هم رخ داد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره حوادث اخیر تهران بیان کرد: در نتیجه همین سخنان رزمندگان سپاه پاسداران مرکز داعش را مورد هدف قرار داده و مرکز تجمعات نیروهای آنها را منهدم کرد.

 

سردار کرمی تصریح کرد: این عملیات به حدی موفقیت آمیز بود که علاوه بر خوشحال کردن دوستان نظام، مایه اعتراف همه دشمنان نیز به قدرت دفاعی کشور شد.

 

وی با بیان اینکه ما باید قدرت دفاعی و نظامی در کشور داشته باشیم، گفت: ما مفتخر به حماسه دفاع مقدس و امنیت ایجاد شده توسط نیروهای نظامی و انتظامی هستیم و به قدرت موشکی سپاه پاسداران می‌بالیم.

 

وی به توان دفاعی کشور نیز اشاره کرد و گفت: توان دفاعی کشور برای دفاع است و جمهوری اسلامی به کسی حمله نخواهد کرد، اما قدرت دفاعی ما  همیشه باید تقویت شده و همواره آماده دفاع از کشور باشد.

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است