شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: صدا و سیما نقش اساسی در مقابله با هجمه های رسانه ای دنیا دارد

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: صدا و سیما نقش اساسی در مقابله با هجمه های رسانه ای دنیا دارد

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 12:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) گفت : صدا و سیما می تواند با تولید برنامه های مناسب و فاخر و با بصیرت افزایی و اطلاع رسانی هدفمند ، نقش اساسی را در مقابله با هجمه های رسانه ای دنیا ایفا نماید .

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به نقش بسیار موثر رسانه ملی و به ویژه استانی گفت: ارزش های انقلابی با زبان هنر بازگو شود تاثیرگذاری بیشتر و بهتری خواهد داشت .

 

وی در ادامه اظهار داشت: صدا و سیما می تواند با تولید برنامه های مناسب و فاخر و با بصیرت افزایی و اطلاع رسانی هدفمند ، نقش اساسی را در مقابله با هجمه های رسانه ای دنیا ایفا نماید .

 

فرمانده سپاه استان زنجان با قدردانی از عملکرد رسانه استانی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: افرادی که در رسانه فعالیت می کنند باید بدانند که فعالیت آنها بسیار مقدس است.

 

همچنین حجت الاسلام والمسلمین متین نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان نیز در این دیدار گفت: برای نشر ارزش های دینی و دفاع مقدس ، صدا وسیما حضوری فعالانه و مخلصانه داشته است به طوریکه با انعکاس این برنامه ها شاهد نهادینه شدن روحیه ایثار و شهادت در جامعه و بین نسل جدید هستیم .

 

حجت الاسلام والمسلمین متین با تقدیر از صداوسیمای مرکز زنجان افزود: کارکنان رسانه استانی با بهره گیری از تفکر بسیجی، سبب ساز خلق آثار ارزشمند و ماندگاری شده اند و همسو با فرهنگ امام و انقلاب و شهدا ضمن طی مسیر رشد و تعالی، مانع از نفوذ هجمه نرم دشمن به فرهنگ اسلامی می شوند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است