شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان : شهید محسن حججی نمونه بارزی از خروجی مساجد است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان : شهید محسن حججی نمونه بارزی از خروجی مساجد است

منتشرشده در زنجان شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 09:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج)  اظهار داشت : شهید محسن حججی از نسل دهه هفتاد بوده و به این معنی است که بعد از دفاع مقدس توان تربیت انسان‌های انقلابی در این کشور وجود دارد و نمونه بارزی از خروجی مساجد است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین علی متینمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در مراسم بزرگداشت روز مسجد یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت وگفت: یاد و خاطره شهدا موجب آشنایی با ارزش های اسلام ناب محمدی می شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) به نقش پر رنگ صدا و سیما در فرهنگ‌سازی نماز در خانواده اشاره نمود و تصریح  کرد: صدا و سیما مسؤلیت مهمی در گسترش فرهنگ نماز در جامعه دارد و باید اقامه نماز در مسجد را به مردم تاکید کرد.

 

وی برضرورت آشنایی با کارکردهای مساجد و تبیین آن به جامعه تاکید کرد و افزود : باید فرهنگ سازی لازم درباره ی کارکردهای مساجد صورت گیرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان  با تاکید بر اینکه هنر صدا و سیما باید تبیین ارزش مسجد برای مردم باشد، اظهار داشت: هر مسجد یک مثلث مبارک دارد که شامل امام جماعت، هیأت امنا و فرماندهان پایگاه‌ها می باشد و باید جهت جذب مردم در رقابت باشند.

 

حجت الاسلام والمسلمین متین با اشاره به اینکه شهید محسن حججی از نسل دهه هفتاد بوده و به این معنی است که بعد از دفاع مقدس توان تربیت انسان‌های انقلابی در این کشور وجود دارد، خاطر نشان  کرد: این شهید نمونه بارزی از خروجی مساجد است.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از مساجد آغاز و دفاع مقدس نیز با مساجد پشتیبانی شد؛ اگر از کارکردهای مساجد به درستی استفاده کنیم،هویت انقلاب را حفظ کرده ایم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است