شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: حفظ حجاب و عفاف و تسلیم نشدن در برابر دشمن پیام شهدا است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: حفظ حجاب و عفاف و تسلیم نشدن در برابر دشمن پیام شهدا است

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان تاکید کرد : حفظ حجاب و عفاف و تسلیم نشدن در برابر دشمن پیام شهدا است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در یادواره شهدای آبروی محله گفت: شهید حمید مرادلو در عملیات نصر ۷ درگیری بسیار سخت و پیچیده به شهادت رسید که این شهید گرانقدر تازه تفحص شده است که به محله، شهر و استان خود آبرو بخشیده است.

 

وی در ادامه اظهار داشت: کردستان همواره به سرزمین مجاهدت های خاموش نامگذاری شده است و مردم این دیار به حق در جبهه های حق علیه باطل خوش درخشیده اند.

 

سردار کرمی با اشاره به اینکه مردم کردستان ولایی و غیور هستند و اجازه ندادند سرزمین ایران تجزیه شود، تاکید کرد: منطقه کردستان در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی از کنترل خارج شده بود اما مردم غیور این سرزمین به دشمن اجازه ندادند، در این راه جهاد کردند و شهید دادند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان افزود: امروز دشمن در تلاش نفوذ از طریق شبیخون فرهنگی و جنگ نرم است تا روحیه شهادت طلبی را از بین ببرد.

 

سردار کرمی خاطرنشان کرد : حفظ حجاب و عفاف و تسلیم نشدن در برابر دشمن پیام شهدا است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است