شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانبه همت بسیج دانشجویی استان زنجان صورت گرفت؛ اعزام200 دانشجوی زنجانی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

به همت بسیج دانشجویی استان زنجان صورت گرفت؛ اعزام200 دانشجوی زنجانی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 06 مرداد 1398 ساعت 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان زنجان از اعزام 200دانشجوی زنجانی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛  اوصالی مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان زنجاندر گفتگویی بیان داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال بیش از  200 دانشجوی زنجانی از دانشگاه‌های مختلف استان در اردوی راهیان نور حضور یافته و به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام می‌شوند.

 

وی بااشاره به اینکه دانشجویان از تاریخ 16 مرداد ماه سال جاری و به مدت سه روز در مناطق عملیاتی شمالغرب کشور حضور خواهند یافت ،تصریح کرد:این دانشجویان از یادمان های عملیاتی بوالحسن، بلفت و دوپازا و یادمان باشگاه افسران بازدید خواهند نمود.

 

 مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان زنجان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از مهم‌ترین اهداف اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی برشمرد و بیان کرد: بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در شمال‌غرب کشور و آشنایی آنان با مفاهیم هشت سال دفاع مقدس از اهداف مهم در برگزاری و اعزام کاروان‌های راهیان نور است.

 

 اوصالی افزود:حضور در این کاروان‌ها ادامه راه شهدای هشت سال جنگ تحمیلی بوده و باید در این زمینه برنامه‌ریزی اساسی انجام شود.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است