شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان: انقلاب اسلامی از مهم ترین وقایع تاریخ کشور است

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان: انقلاب اسلامی از مهم ترین وقایع تاریخ کشور است

منتشرشده در زنجان سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 11:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان انقلاب اسلامی را یکی از مهم ترین وقایع تاریخ دانسته و به روایت گری حالات برخی از بسیجیان دوران دفاع مقدس پرداخت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در همایش بسیجیان کانون مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان، انقلاب اسلامی را یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ کشور دانسته و اظهار داشت: همه ابر قدرت های غرب و شرق کمر به نابودی انقلاب اسلامی بسته بودند و از تدابیر امام برای مقابله با ابر قدرت ها تشکیل بسیج بود.

 

فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان با اشاره به مشارکت همه مردم در امور کشور با استفاده از ظرفیت بسیج، عنوان کرد: امام خمینی (ره) در سال 67 فرمود که من با بسیج مقابل همه دنیا می ایستم و بسیج، تمام معادلات ابر قدرت ها را برهم ریخت.

 

سردار کرمی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی) نیز با بسیج مقابل تمام دنیا ایستاده است، گفت: بسیج در تمام صحنه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی، دفاعی و ... تا امروز حضور چشمگیر داشته است، که این نشان می دهد این خط همان خط امام است.

 

وی با اشاره به حالات نوجوان بسیجی، رحیم مکی، بیان کرد: این بسیجی شب‌ها نمی خوابید و فقط نماز می خواند و شوق شرکت در عملیات‌ها را داشت تا جایی که همین نمازها و اعتقاد قلبی او، بالاخره توانست او را به مقام شهادت برساند.

 

فرمانده سپاه انصار المهدی استان با بیان اینکه در عملیات خیبر آتش دشمن باعث از بین رفتن جاده مواصلاتی شده بود، اظهار کرد: به دلیل نبود جاده، پشتیبانی نداشتیم، سپاه و جهاد کشاورزی کل نیرو هایش را به خط کرده بود که جاده را بازسازی کنند که همت آن ها سبب بازگشایی جاده و رسیدن تدارکات به ما شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است