شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان: دستاوردهای مقاومت باید به زبان هنر معرفی شوند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان: دستاوردهای مقاومت باید به زبان هنر معرفی شوند

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 27 آذر 1398 ساعت 13:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت: دستاوردهای مقاومت در دفاع مقدس باید به زبان هنر به مردم و نسل جدید معرفی شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمیفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان در مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات فرهنگی هنری چهل سالگی شجره طیبه بسیج با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) بر ارائه آثار فرهنگی هنری فاخر در جامعه اظهار داشت:بسیج میدان‌دار تحقق فرامین و مطالبات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب است و در این میدان فعالان فرهنگی و هنرمندان بسیجی پرچم‌دار هستند.

 

وی با بیان اینکه هدف ما این است که با تولیدات هدفمند و موثر فرهنگی و تربیت هنرمند تراز انقلاب اسلامی، نسبت به خنثی سازی هجمه‌های هنری استکبار گام برداشته و در راستای ترویج هنر انقلابی تلاش نماییم، تصریح کرد:فعالان عرصه‌های فرهنگی می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، حرکت عظیم جبهه فرهنگی انقلاب را ادامه دهند.

 

سردار کرمی خاطرنشان کرد: هنر امام خمینی (ره) این بود که با مجاهدت، جانفشانی و فداکاری مردم حکومت اسلامی را تشکیل دادند و هنرمردم این بود که هشت سال در مقابل همه ابرقدرت‌ها ایستادگی کرده وحماسه آفرینی کردند.

 

وی در پایان با بیان اینکه ۱۲۰ هزار شهید در هشت سال دفاع مقدس تا آخرین قطره خون خود در مقابل دشمن ایستادند، گفت: دستاوردهای این مقاومت باید به زبان هنر به مردم و نسل جدید معرفی شوند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است