شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانجانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان: ۲۶۹ پروژه عمرانی بسیج سازندگی زنجان در دست احداث است

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان: ۲۶۹ پروژه عمرانی بسیج سازندگی زنجان در دست احداث است

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 10:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان، با بیان اینکه ۲۶۹ پر وژه عمرانی بسیج سازندگی در دست اجرا و احداث است،گفت: تعدادی از این پروژه‌ها در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش سپاه نیوز؛  طهماسبی جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در گفتگویی به طرح‌هایی که توسط سپاه استان زنجان و بسیج سازندگی در روستاهای استان اجرا می‌شود اشاره کرد و ادامه داد: بسیج سازندگی استان زنجان تا سال ۹۷ حدود ۶۲۰ پروژه عمرانی را در روستاهای استان زنجان اجرا کرده است.

 

وی با بیان اینکه ۲۶۹ پر وژه عمرانی بسیج سازندگی در دست اجرا و احداث است، اظهار کرد: تعداد ی از این پروژه‌ها در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، با بیان اینکه قرار گاه پیشرفت و آبادانی در ۸۹ روستا و سه دهستان طرح‌های مختلف اجرا می‌شود، گفت: بالای ۱۶۰ پروژه در سه سال گذشته توسط قرار گاه پیشرفت در روستاهای استان اجرا شده است.

 

طهماسبی با بیان اینکه ۳۵ پروژه مهم هم در حوزه‌های مختلف عمرانی، اشتغال، فرهنگی تعلیم و تربیت و تغذیه سالم در ۸۹ روستا اجرا انجام شده است، افزود: ارتقای معیشت مردم و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها مورد توجه سپاه استان است.

 

وی ابراز کرد: سپاه استان زنجان در بحث فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و سلامت، طب اسلامی، اقتصادمقاومتی و اشتغال وارد عرصه شده و طرح‌های خوبی را اجرا می‌کند.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، تصریح کرد: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه و پیشرفت و آبادانی استان زنجان در مناطق محروم برنامه‌ریزی و مدیریت و تلاش لازم رادارند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است