شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه  انصار المهدی (عج) استان زنجان: امروز جبهه دشمن فضای مجازی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه  انصار المهدی (عج) استان زنجان: امروز جبهه دشمن فضای مجازی است

منتشرشده در زنجان شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: امروز جبهه دشمن فضای مجازی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن بیگدلی  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در مراسم اختتامیه بزرگترین رویداد تولیدات دیجیتال بسیج در زنجان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: هر روز که از شهادت ایشان می گذرد عظمت این سردار بزرگ اسلام بیشتر مشخص می شود.

وی در ادامه افزود: امروز جبهه دشمن فضای مجازی است و در حالی که دارو، تجهیزات پزشکی و فضای کشور را تحریم می کند اما فضای مجازی را تحریم نمی کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: دنیا به سمت مدیریت فضای مجازی می رود تا دیگران در مسائل کشورهایشان دخالت نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی برلزوم نظارت و رسیدگی به فضای مجازی تاکید کرد و گفت: مدیریت فضای مجازی مهم بوده و شورای عالی فضای مجازی تشکیل شده است که باید اهداف آن محقق شود.

وی بر ضرورت مواجهه فعال و مبتکرانه در فضای مجازی در سطح ملی و جهانی تاکید کرد و افزود: ابعادی که مورد هجمه دشمنان اسلام قرار گرفته باید در فضای مجازی مورد توجه بوده و نقص های آن برطرف شود.

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است