شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانبه همت سپاه انصارالمهدی(عج)  استان زنجان انجام گرفت؛ توزیع بیش از ۲۰هزار بسته معیشتی در بین اقشار کم درآمد استان/  اقدامات۱۳۰ گروه جهادی در ضدعفونی ساختن معابر در مقابله با ویروس کرونا

به همت سپاه انصارالمهدی(عج)  استان زنجان انجام گرفت؛ توزیع بیش از ۲۰هزار بسته معیشتی در بین اقشار کم درآمد استان/  اقدامات۱۳۰ گروه جهادی در ضدعفونی ساختن معابر در مقابله با ویروس کرونا

منتشرشده در زنجان شنبه, 09 فروردين 1399 ساعت 08:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی در بین اقشار کم درآمد و آسیب پذیر استان زنجان از زمان شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ طهماسبی جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، سپاه استان در کنار مدافعان سلامت بوده و اقدام به تشکیل قرارگاه های امام رضا (ع)،شفا و پدافند زیستی نمود و اقدامات مفیدی در این زمینه انجام داد.

 

وی با بیان اینکه وظیفه ذاتی سپاه و بسیج خدمت به مردم است، تصریح کرد: بسیجیان زنجانی از زمان شیوع این ویروس منحوس در قالب ۱۳۰ گروه جهادی با حضور بیش از ۲۱ هزار نفر روز بصورت شبانه روزی با همکاری نهادهای مرتبط نظیر شهرداری اقدام به ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد شهری، درب منازل، دستگاه های خودپرداز و… نموده و این مهم تا از بین رفتن کامل ویروس کرونا در کشور ادامه دارد.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به طرح بسیج ملی غربالگری با همکاری بسیجیان زنجانی خبر داد و افزود: این طرح به‌صورت روزانه توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی و باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی استان از روزهای نخست فروردین ماه آغاز و تا زمان اتمام طرح غربالگری سراسری ادامه خواهد داشت.

 

طهماسبی در ادامه به تهیه و توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی در مناطق آسیب پذیر و کم برخوردار استان اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین بسته های بهداشتی توسط بسیج دانشجویی و بسیج مساجد و محلات استان در این مناطق توزیع شد.

 

وی عنوان کرد: در حوزه آموزش و آگاه سازی مردم، گروه های جهادی اقدام به تهیه بروشور ونیز آموزش چهره به چهره در برخی مناطق استان نمودند.

 

طهماسبی به ایجاد ۲۱ کارگاه تولیدی ماسک توسط بسیجیان و با همکاری فنی و حرفه ای در سطح استان و شهرستان ها اشاره کرد و گفت: روزانه بیش از چند ده هزار ماسک در این کارگاه ها تولید و پس از استریل در اختیار داروخانه ها ومراکز بهداشتی درمانی استان قرار می گیرد.

 

جانشین فرمانده سپاه استان زنجان به ایجاد نقاهتگاه ۱۰۰ تختخوابی در سالن امام علی (ع) کانون بسیج و به تبع آن در ورزشگاه ها و سالن های بسیج در تعدادی از شهرستان ها با همکاری بسیج جامعه پزشکی اشاره کرد و افزود: این مرکز برای ارائه خدمات به بیماران در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است