شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه گلستان: تا ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در کنار مردم هستیم

فرمانده سپاه گلستان: تا ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در کنار مردم هستیم

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 24 فروردين 1399 ساعت 13:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای گلستان تأکید کرد: سپاه با تمام توان، امکانات و تجهیزات خود تا ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در کنار مردم حضور دارد.به گزارش سپاه نیوز؛ سردار علی ملک‌شاهکویی  فرمانده سپاه نینوای گلستان در دیدار با رئیس و اعضای اتاق بازرگانی گرگان اظهارداشت: امروز تقریبا همه مناطق کشور از جمله گلستان درگیری بیماری کرونا است و همه وظیفه داریم برای شکست این بیماری ویروسی منحوس کمک کنیم.

وی با اشاره به حضور گروه‌های مردمی در مقابله با بیماری کرونا افزود: همدلی مردم استان با هر قومیت، از زیبایی‌های مبارزه با این ویروس به‌شمار می‌رود.

فرمانده سپاه نینوای استان خاطرنشان کرد: اقدام بخش خصوصی در تامین اقلام مورد نیاز مراکز درمانی و شکست کرونا بسیار ارزشمند و قابل تقدیر بوده و تبدیل به الگویی در سطح کشور شده است.

سردار ملک‌شاهکویی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده از سوی سپاه و بسیج استان برای شکست بیماری کرونا ادامه داد: سپاه استان در ضد عفونی، تامین امنیت، تولید و توزیع ماسک حضور پر رنگی داشته و همچنین تا ریشه کن شدن این بیماری با تمام توان، امکانات و تجهیزات در کنار مردم حضور خواهیم داشت.

وی غربالگری شهروندان برای تشخیص زودهنگام موارد ابتلا به بیماری کرونا را از دیگر اقدامات سپاه و بسیج برشمرد و گفت: خوشبختانه با همکاری شبکه بهداشت در مدت 10 روز 97 درصد مردم استان از سوی سپاه غربالگری شدند.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است