شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خبر داد: توزیع رایگان ۱۲۸ هزار بسته بهداشتی بین نیازمندان استان

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خبر داد: توزیع رایگان ۱۲۸ هزار بسته بهداشتی بین نیازمندان استان

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 16:30
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ۱۲۸ هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی به صورت رایگان بین نیازمندان این استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان اظهار داشت: در راستای کمک به نیازمندانی که به واسطه شیوع ویروس کرونا گرفتار شده بودند، ۱۶ هزار خانوار شناسایی شدند و کمک‌های معیشتی و حتی کمک‌های نقدی برای آنها تهیه و توزیع شد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات سپاه در بحران کرونا اشاره کرد و ادامه داد: با هدف کمک به آحاد جامعه و نیازمندان ، سپاه از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کردستان ورود پیدا کرد و در راستای مبارزه با شیوع این ویروس ۱۲۸ هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی به صورت رایگان بین نیازمندان این استان توزیع شد.

 

سردار حسینی یادآور شد: در روزهای ابتدایی با کمبود مواد بهداشتی، ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش مواجه بودیم که با استفاده از ظرفیت بسیج توانستیم در این مدت ۵۳۰ هزار عدد ماسک و ۷۰ هزار عدد دستکش تهیه و به طور رایگان بین نیازمندان توزیع کنیم.

 

وی بیان کرد: همچنین در راستای کمک به بحث درمان نیز هفت نقاهتگاه با ظرفیت ۴۵۰ تخت با تمامی امکانات مورد نیاز زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سطح استان آماده شد که خوشبختانه تا امروز از آن استفاده نشده است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: بیش از یک میلیون لیتر مواد ضدعفونی نیز تهیه شد که در سطح شهرهای استان برای گندزدایی معابر عمومی استفاده شده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است