شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبر داد:توزیع 100 هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش همدلی در سیستان و بلوچستان

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبر داد:توزیع 100 هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش همدلی در سیستان و بلوچستان

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399 ساعت 13:18
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان از توزیع 100 هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه در سیستان و بلوچستان خبرداد.


به گزارش سپاه نیوز : فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه خدمت به مردم انقلابی بزرگترین هدف رزمایش کمک مومنانه است،گفت: از ۱۵ ماه مبارک رمضان و همزمان با میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع)،مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه در سیستان و بلوچستان آغاز شده است .

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای شروع رزمایش کمک مومنانه،آماده سازی و توزیع ۳۵۲ هزار سبد معیشتی در دستور کار قرار گرفته است که ۲۰۰ هزار بسته توسط سپاه سلمان استان و نیروی زمینی سپاه تقبل شده است که در مرحله اول ۱۰۰ هزار بسته توزیع شد و در این مرحله نیز ۱۰۰ هزار بسته‌ی دیگر توزیع می شود.

وی با تاکید بر نقش بسیار مهم مردم در همراهی با روند عزتمندانه انقلاب اسلامی افزود: مردم عزیز سیستان و بلوچستان باری دیگر ارادت خود را به این انقلاب ابراز کردند و صحنه‌های درخشانی را با حضورشان برای کمک به افراد نیازمند رقم زدند.

وی افزود: حضور مردم، پاسداران و مسئولین در کنار هم یکی از زیباترین نقش آفرینی‌های مردم و مسئولین در رزمایش کمک مومنانه بود.

سردار گشتاسبی افزود: این رزمایش با قوت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است