شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان:اهدای کمک‌های مومنانه به رقابتی خیرخواهانه تبدیل شده‌است

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان:اهدای کمک‌های مومنانه به رقابتی خیرخواهانه تبدیل شده‌است

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 09:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت:اهدای کمک‌های مومنانه اکنون به رقابتی خیرخواهانه‌ بین اقشار مختلف مردم تبدیل شده و روز به روز بر کمیت و کیفیت آن افزوده می‌شود. 

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ پاسدارحسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در آیین توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی اظهار داشت: در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب برای اجرای طرح مومنانه اقدامات خوبی تاکنون از سوی خیران ، دستگاه ها و شرکت های مستقر در استان خوزستان انجام شده و بی شک این حمایت ها می تواند مرهمی برای درمان درد نیازمندان باشد. 

وی افزود: این کمک ها از پیش از ماه رمضان آغاز شده و بر اساس شرایط موجود همچنان ادامه دارد چرا که محدودیت های کسب و کار ناشی از شیوع ویروس کرونا در سطح استان آسیب جدی به خانواده های نیازمند وارد کرده و معیشت آن ها را با مشکل مواجه کرده‌ است. 

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد : شاید در ابتدا پیش بینی نمی کردیم که سیل عظیمی از کمک ها با بالاترین کیفیت در این طرح سرازیر شود و جا دارد از تمامی خیران استان ، دستگاه ها و شرکت هایی که متولی این امر خیرخواهانه هستند ، قدردانی کنیم .

وی تصریح کرد : شرکت های خوزستان همواره در شرایط سخت کمک های قابل توجهی را به استان تزریق کردند که شایسته تقدیر است .

سردار شاهوارپور بیان کرد : ساخت خانه در مناطق محروم استان و اهدای کمک های بهداشتی و غذایی به نیازمندان همواره در راستای مسوولیت های اجتماعی از اولویت های این شرکت ها بوده است .

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: امید است به همت توانمندی این شرکت های بزرگ، امسال با شعار جهش تولید بتوانیم شاهد رشد و رونق اقتصاد در استان خوزستان باشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است