شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهستاد کلسرلشکر باقری درگذشت دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت

سرلشکر باقری درگذشت دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت

منتشرشده در ستاد کل دوشنبه, 19 خرداد 1399 ساعت 14:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی در گذشت دکتر رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.


به گزارش سپاه نیوز ؛ در پی درگذشت دکتر رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تسلیتی خطاب به زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین صادر کرد.

متن پیام سرلشکر باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 برادر مجاهد آقای زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین
سلام علیکم؛
 ضایعه مولمه و غم انگیز  در گذشت مبارز نستوه ، مجاهد فی سبیل الله " آقای دکتر رمضان عبدالله شلح" دبیرکل پیشین جنبش جهاد اسلامی فلسطین، موجب تاثر و اندوه فراوان گردید.
 او ستاره درخشان سپهر مقاومت و انتفاضه مقدس فلسطین و سد مستحکم بصیرت و صلابت نیروهای شجاع و سازش ناپذیر جهاد اسلامی بود که لحظه‌ای از عمر مبارک خود را بدون اندیشیدن به آرمان قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین سپری نکرد.
 بی شک مشعل پرفروغی که آن مجاهد فقید فراروی مجاهدین جنبش جهاد فلسطین و سایر رزمندگان مقاومت ضد صهیونیستی در جغرافیای مبارزه علیه رژیم جلاد،جعلی و  کودک کش عبری بر افروخته است همواره راهنمای انتفاضه و تربیت یافتگان مکتب شهید سلیمانی در سرزمین‌های اشغالی و نویدبخش آزادی فلسطین عزیز خواهد بود.

 این مصیبت عظمی  را به جنابعالی ، جنبش جهاد اسلامی و آحاد ملت مقاوم و شجاع فلسطین به ویژه بیت معظم و بستگان معزز آن فقید سعید تسلیت عرض نموده و علو درجات و مغفرت و رضوان الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی و توفیق ثبات قدم و تداوم راه آن عزیز برای بازماندگان و شیفتگان او را از درگاه حضرت حق تعالی مسئلت می‌ نمایم .

سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است