شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور : پیشرفت های نظام در گرو تفکر جهادی و فرهنگ ایثار است

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور : پیشرفت های نظام در گرو تفکر جهادی و فرهنگ ایثار است

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 25 خرداد 1399 ساعت 10:16
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در ادامه با بیان اینکه اگر دقت کنیم می‌بینیم که  پیشرفت‌ها جایی اتفاق افتاد که فرهنگ ایثار و شهادت جاری و ساری بود، اضافه کرد: ما هر چه داریم از شهدا داریم و هرجا پیشرفت کردیم تفکر جهادی در آن جاری بود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردارسرتیپ دوم پاسدار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج  در آیین افتتاحیه راهیان بصیرت سال ۹۹ استان مازندران و گرامیداشت شهدای ترور و شهدای منطقه دالخانی که به میزبانی شهرستان رامسر برگزار شد، گفت: مسیر حرکت انقلاب اسلامی با همه محدودیت‌ها، تحریم‌ها و مشکلاتی که وجود داشت روبه‌ جلو و در حال پیشرفت بوده است.

 

سردار سلیمانی با اشاره به  پیشرفت جمهوری اسلامی در زمینه‌های مختلف افزود:‌این پیشرفت ها  باعث تعجب غربی‌ها و دشمنان این نظام و انقلاب شده است.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در ادامه با بیان اینکه اگر دقت کنیم می‌بینیم که همه این پیشرفت‌ها درجایی اتفاق افتاد که فرهنگ ایثار و شهادت آنجا جاری و ساری بود، اضافه کرد: ما هر چه داریم از شهدا داریم و هرجا پیشرفت کردیم تفکر جهادی در آن جاری بود.

 

سردار سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره  به اینکه کرونا، هیمنه پوشالی غرب را درهم شکست، تصریح کرد: در جمهوری اسلامی با همان تفکر جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت جوانان خادم ما در عرصه‌های مختلف پای‌کار آمدند.

 

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج به اقدامات خادمین شهدا در عرصه‌های مختلف تولید ماسک، گان بهداشتی، دستکش، تولید و توزیع آب‌میوه، ضدعفونی کردن و گندزدایی اماکن عمومی و بیمارستان‌ها همچنین تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه اشاره کرد و افزود: این اقدامات باعث ایجاد آرامش اجتماعی بین مردم و در جامعه شد.

 

سردار سلیمانی افزود: اگر مردم قرار است آرامش را ببینید و وضعیت معیشتی و اقتصادی بهتر شود نیاز است روحیه جهادی بر کالبد جامعه حاکم شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است