شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار مارانی اعلام کرد: بهره برداری از3 هزار طرح اقتصاد مقاومتی سیستان وبلوچستان در سال 94

سردار مارانی اعلام کرد: بهره برداری از3 هزار طرح اقتصاد مقاومتی سیستان وبلوچستان در سال 94

منتشرشده در سپاه شنبه, 18 ارديبهشت 1395 ساعت 16:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  گفت: سه هزار طرح  در زمینه اقتصاد مقاومتی، مردم یاری و مردم داری سال گذشته در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در مراسم گرامیداشت سالروز بسیج سازندگی و تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی و خادمین جهادی نوروز 95  اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افتخار این را دارد که به عنوان یار و یاور نظام در همه زمینه‌های امنیتی، دفاعی، اقتصادی و فرهنگی کمک کننده باشد.

وی افزود: در سال 94 قرارگاه قدس جنوب شرق و سپاه سلمان در کنار هم قریب به 3 هزار پروژه در سطح استان را افتتاح کردند که بخشی از این خدمات را سپاه سلمان و رده‌های شهرستانی و بخشی را مهندسی قرارگاه قدس و یگان‌های زیرمجموعه انجام دادند.

سردارمارانی از افتتاح 75 پروژه بسیج سازندگی در عرصه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: قرارگاه قدس جنوب شرق کشور 180 پروژه مردم یاری را افتتاح خواهد کرد.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور تصریح کرد: ساخت خانه عالم، مسجد، سرویس بهداشتی و مدرسه بخشی از عرصه‌های این پروژه هاست که این اقدامات کمک بزرگی به دولت و نظام است.

وی تصریح کرد: ما امیدوار هستیم با یاری خداوند و همکاری مسئولان استانی در بحث مردم یاری و اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم.

سردارمارانی بر همکاری مسئولان در سیستم‌های حمایتی تاکید کرد و افزود: در حال حاضر مشکلات آب در بحث کشاورزی را داریم و جلساتی نیز پیرامون حل مشکلات با ارگان‌های اجرایی انجام شده است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه اعضای بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان 75 پروژه اقتصاد مقاومتی را به صورت ویدیو کنفرانس در سطح شهرستانهای سیستان و بلوچستان افتتاح کرد.

در پایان این مراسم از فعالان عرصه جهادی تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است