شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهپیشکسوتان سپاه سیدالشهدا(ع) رزمایش اهدای خون برگزار کردند

پیشکسوتان سپاه سیدالشهدا(ع) رزمایش اهدای خون برگزار کردند

منتشرشده در سپاه شنبه, 25 مرداد 1399 ساعت 16:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج پیشکسوتان کشور گفت: جوانانی که دیروز خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند، امروز در عرصه اهدای خون هم خونشان را تقدیم هموطنان می کنند.


به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ سردار تقی رضایار رئیس سازمان بسیج پیشکسوتان کشور  همزمان با برگزاری رزمایش سراسری اهدا خون در کل کشور، ضمن بازدید از پایگاه انتقال خون ستاد سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران، با پیشکسوتان جهاد و شهادت این استان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار ضمن تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان و روز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: با توجه به مجموعه عوارضی که ویروس منحوس کرونا در کشور ما داشته است،  برادران ما در سازمان انتقال خون، در گروه های مختلف خونی اعلام نیاز کردند، از همین رو سازمان بسیج پیشکسوتان تصمیم بر این گرفت تا در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشد و با یک فراخوان عمومی از پیشکسوتان سراسر کشور، امروز شاهد برگزاری این امر خداپسندانه باشیم.

سردار رضایار در ادامه اظهارکرد: امروز قریب به 400 کانون در کل کشور بسیج شدند تا  در این رزمایش بزرگ مؤمنانه مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان بسیج پیشکسوتان استان تهران هم به منظور  تشویق اقشار مختلف جامعه برای حضور در این امر مقدس، کمک به سازماندهی و حفظ انسجام پیشکسوتان جهاد و شهادت و انجام وظیفه انسانی اسلامی پیشکسوتان برای کمک به سلامت جامعه، اقدام به برگزاری این رزمایش کرده است.

سردار رضایار افزود: پیشکسوتانی که در سالهای دور و در جوانی خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز وظیفه خود می دانند تا در این عرصه هم خونشان را تقدیم هموطنان خود کنند، صحنه ای که تکمیل کننده کمک های مؤمنانه ای است که ملت ما در این مشکل ویروسی به منصه ظهور رساندند.

رئیس بسیج پیشکسوتان کشور اظهار داشت: همان زمانی که در سرتاسر دنیا شاهد بودیم به فروشگاه ها حمله کردند در کشور ما کمک های مؤمنانه توزیع می کردند، همزمان با جایی که کادر درمانی اعتصاب کردند، اینجا ماه ها عزیزان ما به طور  شبانه روزی در حال تلاش بودند و هستند، وقتی در غرب مردم به معدود خیریه ها هجوم بردند اینجا با هدیه های خود به خانه نیازمندها سرکشی می کردند.

سردار رضایار در پایان تصریح کرد: امروز هم در عرصه پاسخ به درخواست سازمان انتقال خون، همین اتفاق افتاده و ما شاهدیم که پیشکسوتان عزیز مثل دیروز با جان خودشان و اهدا قطرات خونشان به کمک نیازمندان این عرصه بیماری شتافتند و امیدواریم که وظیفه انسانی و ملی و شرعی خودشان را ادا کرده باشند.
انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است