شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاه فرمانده سپاه فجراستان فارس: خدمت در مناطق محروم هدف اصلی قرارگاه پیشرفت است

 فرمانده سپاه فجراستان فارس: خدمت در مناطق محروم هدف اصلی قرارگاه پیشرفت است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 11 شهریور 1399 ساعت 09:12
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: سردار بوعلی گفت: پیشرفت همه جانبه مناطق محروم در سطوح مختلف، استمرار فعالیت ها تا رسیدن به نقطه مطلوب، مشارکت مردم منطقه و اشتغالزایی از جمله ویژگی های پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسداریدا...  بوعلی فرمانده سپاه فجراستان فارس در مراسم آئین تکریم و معارفه جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فجر ، با تسلیت فرارسیدن ایام ماه محرم و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، گفت: این ایام بهترین فرصت برای بازخوانی فرهنگ عاشورا، انقلابی گری و خودسازی معنوی بخصوص برای جوانان مومن است که باید مورد توجه مسئولان فرهنگی و دست اندرکاران هیئات مذهبی قرار بگیرد.

 

وی با بیان اینکه رفع مشکلات و شکوفایی استعدادها در نقاط محروم استان فارس رسالت اصلی قرارگاه پیشرفت و آبادانی است، ادامه داد: پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در یک جغرافیایی خاص و در حوزه های سلامت، آموزش، فرهنگی و عمرانی اجرا می شوند.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پروژه ها و نحوه کار قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فجر می تواند بعنوان یک الگو برای سایر نهادها و مسئولان اجرایی مطرح شود، خاطرنشان کرد: مطالبه اصلی از این قرارگاه ارتباط مستمر با مردم، اثرگذاری معنوی و فرهنگ سازی در مناطق محروم است.

 

وی درباره وجه تمایز پروژه های این قرارگاه با سایر پروژه های محرومیت زدایی، اظهار داشت: تمرکز در یک منطقه خاص مانند یک دهستان محروم، پیشرفت همه جانبه منطقه محروم در سطوح مختلف، استمرار فعالیت ها تا رسیدن به نقطه مطلوب، مشارکت مردم منطقه و اشتغالزایی از جمله ویژگی های پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی هستند.

 

سردار بوعلی با بیان اینکه تمام ظرفیت های سپاه و بسیج فارس در راستای محرومیت زدایی از استان بکارگیری می شوند، گفت: سازمان بسیج سازندگی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی و گروه های جهادی که متشکل از جوانان بسیجی و انقلابی هستند با حضور در مناطق محروم استان مسئله مهم محرومیت زدایی را دنبال می کنند.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه گروه های جهادی بسیج سازندگی یکی از عرصه های تاثیرگذار برای تربیت نسل جوان انقلابی هستند، گفت: حضور جوانان مومن در گروه های جهادی بسیج و فعالیت مستمر این گروه ها در مناطق محروم یکی از نشانه های بالندگی فرهنگ کار جهادی، روحیه بسیجی و خدمت خالصانه به مردم است.

 

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است