شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: رزمایش مواسات وهمدلی قطره ای از درس های عاشورا است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: رزمایش مواسات وهمدلی قطره ای از درس های عاشورا است

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 12 شهریور 1399 ساعت 15:18
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: رزمایش مواسات و همدلی قطره ای از درس هایی عبرت آموز عاشورای حسینی (ع) است .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارسید یوسف مولایی  فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در مرحله دوم رزمایش ایران همدل در محل هیات رزمندگان کرج (نورالشهداء) که با حضور آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج برگزار شد، افزود: از واقعه پر اثر عاشورا  یک هزارو  ۴۰۰سال می گذرد ولی همچنان این واقعه تاثیرات بسزایی در زندگی افراد دارد که باید از آن درس گرفت.

 

وی ادامه داد: امروز که با  مشکل و غم های ناشی از بیماری ویروسی کرونا مواجه هستیم زیبایی هایی از همدلی نشات گرفته از عاشورای حسینی (ع) را می بینیم .

 

سردار مولایی اظهارداشت: با تاسی از درس های عاشورای حسینی شاهد همدلی بسیاری از  هموطنان در شرایط کرونایی و از دست دادن مشاغل هستیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: حضور بیش از پیش مردم و خیرین در این زمینه حاکی از همدلی و همراهی هر چه بیشتر است که امیدواریم بتوان با استفاده از ظرفیت های مهم معنوی در رفع مشکلات پیش رفت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است