شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار جزایری عنوان کرد: سرباز از عناصر مهم قدرت در نظام جمهوری اسلامی است

سردار جزایری عنوان کرد: سرباز از عناصر مهم قدرت در نظام جمهوری اسلامی است

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 10:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون ستاد کل نیروهای مسلح از سربازان به عنوان عناصر مهم قدرت در نظام جمهوری اسلامی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره جوان سرباز که مزین به نام حضرت علی اکبر (ع) می‌باشد با بیان اینکه امروز جشنواره جوان سرباز مراحل تکامل و بلوغ خود را طی می‌کند گفت: این جشنواره فرصتی است تا مجدداً مسئله سربازی در کشور، سطح جامعه و در میان نهادها مورد توجه قرار گیرد.


وی افزود: جشنواره جوان سرباز می تواند پایه‌ای برای ارتقای ظرفیت سربازی در جامعه باشد.


سردار جزایری از سرباز به عنوان یکی از عناصر مهم  قدرت در نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: از این رو برای ارتقای وضعیت این پرسنل خدوم همگان باید تلاش کرده و به مسئله سربازی اهتمام ویژه ای داشته باشند.


معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سرباز نیروی جوان، برومند و پای کار در راه اقتدار، امنیت و پیشرفت کشور است و باید قدر آن را دانست گفت: سرباز یک عنصر دفاعی است که رشادت های آن در دوران دفاع مقدس به اثبات رسیده است.


وی افزود: در مورد سربازی مجموعه رسوبات فکری در بخشی از جامعه وجود دارد که می بایست این چالش‌ها برطرف گردد.


سردار جزایری حفظ کرامت و عزت سرباز را بر همگان واجب دانست و تصریح کرد: همانطور که سرباز در جبهه ها افتخارآفرینی می کند در جای جای جامعه نیز باید همگان به این نیروی مخلص افتخار کنند و زمینه‌های عملی حفظ کرامت کسانی که رهبر معظم انقلاب به آنها افتخار می کنند فراهم شود.


وی در ادامه خطاب به سربازان گفت: مکانی که امروز در آن بسر می برید مهد پرورش و تربیت رزمندگان غیور و جان برکف و اعزام آنان به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل  و دفاع از حریم ولایت بوده است.


معاون ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با تقدیر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان برگزار کننده هشتمین جشنواره جوان سرباز گفت: زمینه‌های بهره‌وری و بهره‌مندی بهینه از نیروی جوانی و نشاط سربازان می بایست فراهم شده و قدر سرباز و سربازی در جامعه باید شناخته شود.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است