شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار سلامی در اختتامیه هشتمین جشنواره جوان سرباز: جوانان ایرانی در همه عالم ممتازند / سربازان مدافعان آرمان‌ها و آرزوهای ملت هستند

سردار سلامی در اختتامیه هشتمین جشنواره جوان سرباز: جوانان ایرانی در همه عالم ممتازند / سربازان مدافعان آرمان‌ها و آرزوهای ملت هستند

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:جانشین فرمانده کل سپاه سربازان جوان را صاحبان ایمان حقیقی، حق طلبی، بصیرت و ولایت مداری توصیف و تصریح کرد: جوانان ایرانی در همه عالم ممتازند و سرباز از نشانه‌های متراکم شخصیت جوانان ایرانی است.

به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره جوان سرباز از سربازان به عنوان نمادهای برجسته و درخشان صداقت، فداکاری، وفاداری، پاکی، شجاعت، کرامت، ثبات قدم و بصیرت در جامعه یاد کرد و اظهار داشت: این جایگاه میراث معنوی جوانانی است که سینه خود را در برابر آماج حملات دشمن سپر کردند و رشادتهای بی بدیلی را رقم زدند.


وی افزود: جوانان ما امروز توانسته اند معادلات پرواز موشک ها را در فضا شکافته، ایران را فضایی کنند و نیز هسته اتم ها را بشکافند.


سردار سلامی در ادامه با بیان اینکه امروز حتی دشمنان به اقتدار و عظمت ایران اسلامی اذعان دارند گفت: امروز اندیشه مقاومت در برابر بزرگترین امپراطوری‌ها در ذهن جوانان ما ساخته و به آن پرداخته می‌شود.


جانشین فرمانده کل سپاه  در ادامه تصریح کرد: اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی محصول اعتماد رهبر معظم انقلاب به جوانان است.


وی افزود: امروز جوانان ایران اسلامی در فراتر از مرزها با دشمن در تقابل بوده و آرزوهای آنان را مدفون کرده و از حیثیت و آبروی اسلام و ایران دفاع می کنند.


سردار سلامی سربازان جوان را صاحبان ایمان حقیقی، حق طلبی، بصیرت و ولایت مداری توصیف و تصریح کرد: جوانان ایرانی در همه عالم ممتازند و سرباز از نشانه‌های متراکم شخصیت جوانان ایرانی است.


وی با بیان اینکه سربازان مدافعان آرمان‌ها و آرزوهای یک ملت و رهبر بزرگ هستند گفت:  سرباز تصویرگر زیباترین و جذاب ترین نقاشی از ایرانی است که در آینده ای نزدیک افق های بلندتری از پیشرفت را طی می کند.


سردار سلامی تصریح کرد: ایران و اسلام دو ثقل الهی هستند که به دست شما جوانان سپرده می شود تا ایران را آباد کرده و اسلام را در سراسر گیتی تجلی بخشید.


جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری هشتمین جشنواره جوان سرباز در توصیه‌ای خطاب به جوانان گفت: نماز را مهم بشمارید که تمامی توفیقات شما در آینده از طریق اتصال به خداوند متعال رقم می‌خورد.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است