شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبا حضور فرمانده کل سپاه انجام شد : افتتاح بیمارستان ۶۴ تختخوابی سردار شهید سلیمانی در چاه مبارک استان بوشهر

با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد : افتتاح بیمارستان ۶۴ تختخوابی سردار شهید سلیمانی در چاه مبارک استان بوشهر

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 17 دی 1399 ساعت 14:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: بیمارستان ۶۴ تختخوابی  سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر  چاه مبارک  استان بوشهر با حضور فرمانده کل سپاه  افتتاح شد.


به گزارش سپاه نیوز؛در مراسمی با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مقامات و مسئولان محلی،بیمارستان ۶۴ تختخوابی  سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر  چاه مبارک  استان بوشهر افتتاح و راه اندازی شد .

فرمانده کل سپاه در این آیین سپاه را سرمایه و ثروت حیاتی و دارایی معنوی ملت ایران توصیف و  بیان کرد: مردم برای سپاه بسیار مقدسند. نور چشم اند. و پیشمرگی برای آنها و برای حفظ آبرو و نوامیس این مردم و برای پیشرفت و امنیت این مردم  معانی مقدسی است که سپاه در جستجوی آن است.

سرلشکر سلامی خاطر نشان کرد :هیچ منتی بر مردم نیست و خدمت گذاری به این مردم یک وظیفه و ماموریت دائمی است . این دستور فرمانده عظیم الشان ما است که بی دریغ و بدون منت و اذیت در صداقت و بااخلاص در خدمت این مردم باشیم.

همچنین در این مراسم فرمانده نیروی دریایی سپاه  نیز گفت : ساخت و تجهیز این بیمارستان در نقطه محرومی از کشور در راستای کمک رسانی  و ارائه کمک به مردم عزیز از افتخارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 سردار تنگسیری در ادامه افزود : ما در این بیمارستان  بهترین تجهیزات درمانی را قرار دادیم و در آینده نزدیک ان شاءالله بخش های فوق تخصصی دیگر در این بیمارستان راه اندازی خواهد شد.

 فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه یادآور شد :این از افتخارات بزرگ ما است که خودمان را خادم مردم می دانیم و همیشه خودمان از مردم می دانیم و برای رفع مشکلات مردم همیشه تلاش می کنیم.

سردار تنگسیری افزود: ساخت و تجهیز این بیمارستان در نقطه محرومی از کشور در راستای کمک رسانی  و ارائه کمک به مردم عزیز از افتخارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

بنابه این گزارش ،این بیمارستان شامل بخش های عمومی درمانی ، اورژانس ،بستری ، آزمایشگاه و تصویر برداری درمانی در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع و با زیر بنای ۷۲۰۰ متر مربع در سه طبقه به بهره برداری  رسید.

بیمارستان شهید سلیمانی برای استفاده عموم مردم این منطقه و  از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به استان هرمزگان در سال ۹۰ تامین و تجهیز شده است.

از امکانات این بیمارستان بخش های سی سی یو ، آی سیو ، آی سیو نوزادان ،زایشگاه ، رادیولوژی ، درمانگاه و سایر امکانات درمانی  می باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است