شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبا حضور فرمانده کل سپاه؛ رژه بزرگ شناوری بسیج دریایی در سواحل بندر عسلویه برگزار شد

با حضور فرمانده کل سپاه؛ رژه بزرگ شناوری بسیج دریایی در سواحل بندر عسلویه برگزار شد

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 17 دی 1399 ساعت 17:19
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: رژه بزرگ شناوری بسیج دریایی با حضور فرمانده کل سپاه در سواحل  بندر عسلویه برگزار شد.


به گزارش سپاه نیوز ؛در هفته بزرگداشت شهدای مقاومت،  سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان، دومین رژه شناوری بسیج دریایی مردم پایه  منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در سواحل  بندر عسلویه و  خلیج نایبند  با ظرفیت  بیش از  ۷۰۰ شناور سبک و نیمه سنگین با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  برگزار شد.
در این رزمایش که دریادار تنگسیری و جمعی از فرماندهان و مسئولین نیز حضور داشتند،  اقتدار بسیج مردمی در عرصه دریا وآمادگی  بسیجیان ولایتمدار به نمایش در آمد.

سرلشکر سلامی در حاشیه این رژه دریایی گفت:این رزمایش   نمایشی غرور آفرین و هنرمندانه   با  ترکیب زیبایی از وحدت شیعه و سنی برای حمایت از هدف های دفاعی کشور و در حمایت و  پشتیبانی از نیروی دریای سپاه  است.

وی افزود: پیام اصلی این رزمایش این  است که هم نیروهای مسلح ما و هم مردم ما برای دفاع از منافع حیاتی این کشور بخصوص آبهای نیلگون خلیج فارس و مرزهای آبی میهن اسلامی مان  همیشه آماده و مهیا هستند .

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: حضور مردم به پایان ناپذیری قدرت دفاعی ما در دریا کمک می کند و این مردم همواره مکمل  و حامیان اصلی دفاع هستند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و  نیروهای مسلح ما بر بستر حمایتهای مردمی همیشه قدرتمند هستند و این همدلی بین سپاه و مردم امروز در ساحل خلیج فارس به نمایش گذاشته شد.


وی خاطر نشان کرد : در همه ارکان قدرت دفاعی به دلیل پیشرفت های روز افزون و شتاب دار فناوری در کشور ما خصوصا در عرصه دفاعی به فضل الهی در بسیاری از عرصه های قدرت دفاعی در لبه های مقدم خطوط پیشروی در جهان هستیم و گاها بخش هایی که قابل نشان دادن بوده به دوستان و دشمنانمان نشان دادیم اما بخش های ناپیدایی از قدرت دفاعی ما وجود دارد که در شرایط عمل فقط می توان دید و این یک مسیر بدون توقف است .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است