شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه: محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه است

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه: محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه است

منتشرشده در سپاه شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 10:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه است گفت: امروز توجه به محرومیت‌زدایی و مردم‌داری و مردم یاری از ویژگی‌های سپاه است که مور تائید و تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز می باشد.

به گزارش سپاه نیوز:دریادار دوم پاسدارعلی رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در آیین آغاز ساخت منازل محرومان روستایی استان بوشهر در روستای تل‌اشکی بوشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی  علاوه بر اینکه از مرزهای  انقلاب دفاع می‌کند  در حوزه‌های فرهنگی و محرمیت‌زدایی نقش بسزایی ایفا می کند.

وی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه است گفت: امروز توجه به محرومیت‌زدایی و مردم‌داری و مردم یاری از ویژگی‌های سپاه است که مور تائید و تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز می باشد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه  ساخت منازل روستایی در نقاط محروم استان بوشهر را اقدامی مهم در تامین سرپناه نیازمندان روستایی دانست و گفت: امروز شاهد یک کار پسندیده  از سپاه و کمیته امداد هستیم و نتیجه آن ایجاد هزاران باب خانه در استان برای مدد جویان زیرپوشش کمیته امداد است.

سردار رزمجو تأکید کرد: نیروی دریایی سپاه  با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) آمادگی لازمه را دارد که واحدهای مسکونی را در موعد مقرر تحویل صاحبان آنها دهد.

وی با اشاره به اینکه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اجرای 50 درصد از طرح ساخت منازل روستایی مددجویان روستایی استان بوشهر بر عهده گرفته است ، افزود: این اقدام در قالب گروه مهندسی شهدای خلیج فارس و گردان مهندسی منطقه دوم دریایی سپاه انجام می‌شود.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است