شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهرئیس سازمان بسیج مستضعفان تاکید کرد: اعلام آمادگی کمک به زلزله‌زدگان در شهرستان کوهرنگ 

رئیس سازمان بسیج مستضعفان تاکید کرد: اعلام آمادگی کمک به زلزله‌زدگان در شهرستان کوهرنگ 

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 20 مهر 1400 ساعت 13:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: سپاه در تمامی حوادث غیرمترقبه‌ای که مردم دچار خسارت و آسیب می‌شوند حضور پیدا می‌کند و برای بازسازی منازل در مناطق زلزله‌زده شهرستان کوهرنگ نیز در کنار مردم هستیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان در بازدید از مناطق زلزله‌زده در شهرستان کوهرنگ با تاکید بر اینکه سپاه به نیابت از رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی حوادث غیرمترقبه‌ای که مردم دچار خسارت و آسیب می‌شوند، برای ارائه خدمت و کمک به مردم حضور پیدا می‌کند، اظهار کرد: همواره در کنار مردم به میدان می‌آییم و در مناطق زلزله‌زده در ساخت منازل، بهینه‌سازی زیرساخت‌هایی مانند چشمه‌های تامین آب، مدارس و خانه‌های بهداشت تخریب شده، مردم را همراهی و همکاری می‌کنیم.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه در حال حاضر بازسازی و تعمیر منازل آسیب‌دیده از زلزله در شهرستان کوهرنگ دارای اهمیت است، گفت: از امروز فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع)، رئیس بسیج سازندگی کشور و مسئول بسیج سازندگی سپاه استان پیگیری‌های لازم را برای ساخت و ساز در مناطق زلزله‌زده را با هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مطابق با استاندارها و آئین‌نامه‌های مقاوم‌سازی منازل آغاز کنند.

 

وی تاکید کرد: مردم نجیب و وفادار سرزمین بختیاری حق زیادی برگردن انقلاب دارند و نظام مقدس جمهوری اسلامی هم نشان داده است که در تمامی حوادث از جمله زلزله سی سخت در استان کهگیلویه و بویر احمد در کنار مردم است.

 

وی بیان داشت:برای ساخت و ساز سریع واحدهای تخریب شده علاوه بر کمک و تسهیلات دولت، از لحاظ مالی و نیروی انسانی برای ساخت و ساز سریع و همچنین اسکان موقت کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است