شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهنماینده ولی فقیه در سپاه در قم: جهاد در عرصه مقاومت و مقابله با تحریف و تحریم از وظایف بسیج است

نماینده ولی فقیه در سپاه در قم: جهاد در عرصه مقاومت و مقابله با تحریف و تحریم از وظایف بسیج است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 02 آذر 1400 ساعت 16:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: بسیج بایستی در تمامی عرصه‌ها نقش آفرینی کرده و جهاد در عرصه مقاومت و مقابله با تحریف و تحریم از جمله وظایف بسیج است.


به گزارش سپاه نیوز:  حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش روحانیت بسیجی، علمداران بصیرت و مقاومت مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم که به مناسبت هفته بسیج و با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام اکبری مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قم، سردار موحد فرمانده سپاه استان و جمع کثیری از دانشجویان و طلاب بسیجی  با رعایت کلیه شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد، ضمن  گرامی داشت هفته بسیج گفت:  امام خمینی (ره) با هدایت الهی بسیج  را که عامل ماندگاری انقلاب و عامل خنثی کردن نقشه‌های دشمن است، بنا نهادند.

نماینده ولی فقیه در سپاه  تاکید کرد: بسیج نهادی، کنار دیگر نهاد‌ها نیست بلکه فرهنگ حاکم بر همه نهاد‌ها و بخش ها است و ریشه علوی و فاطمی دارد و برای حفظ دین در مقابل دنیا می‌ایستد.

وی ادامه داد: دشمنان اذعان دارند که انقلاب اسلامی موجب مرگ تدریجی آنان شده است و سنگ در دستان بسیجیان مقاومت تبدیل به موشک هایی شد که گنبد آهنین نیز نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی افزود: فرهنگ بسیجی باید ساری و جاری باشد و بسیجی باید جایگاه اش در میدان جهاد تعریف شده باشد و بسیجی باید سازمان یافته و منظم در میدان عمل کند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در ادامه با اهمیت نقش بسیج گفت: بسیج باید در همه عرصه‌ها نقش داشته باشد و این جهاد در عرصه مقاومت و مقابله با تحریف و تحریم نیز از وظایف بسیج است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تاکید کرد: قوام بسیج در روحیه جهادی است و در جایی که جنگ است دفاع مقدس و جهاد مستمر وجود دارد.


نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: گفتمان و ادبیات مقاومت باید با مبانی دینی به زیبایی تبیین شود و امروز جهاد علمی بسیار ارزشمند است، همانطور که دانشمندان هسته‌ای ما مجاهد بودند و در راه جهاد علمی به مقام والای شهادت رسیدند.

حجت الاسلام والمسلمین با تشریح وضعیت کنونی جبهه استکبار تاکید کرد: امروز جبهه استکبار و دشمنی که همواره در صدد خاموشی موتور انقلاب بوده است، جرات و جسارت تعرض ندارد چرا که یقین دارد جمهوری اسلامی به توانمندی بسیاری در عرصه نظامی و نیروی انسانی دست پیدا کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه  گفت: یکی دیگر از مصادیق جهاد کبیر مجاهدت برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است چرا که دشمن به دنبال تغییر ذائقه فکری و انگیزه مردم است که این جهاد فرهنگی می‌طلبد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در پایان با توجه به اهمیت نقش جهاد تبیین تاکید کرد: امروز بیش از همیشه به جهاد تبیین و بصیرت افزایی نیاز داریم و امروز در این عرصه دست بسیج به طرف حوزه‌های علمیه است و باید با شناخت مسائل روز و برنامه‌های دشمن بصیرت افزایی صورت گیرد.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است