شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: تقویت معنویت و بصیرت راهکار غلبه بر جنگ نرم دشمن است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: تقویت معنویت و بصیرت راهکار غلبه بر جنگ نرم دشمن است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 25 خرداد 1395 ساعت 17:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ترابی گفت: تقویت معنویت و بصیرت راهکار غلبه بر دشمن در جنگ نرم است.

به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در حاشیه نشست محفل انس با قرآن در سپاه امام سجاد(ع) اظهار کرد: در دنیای امروز با انواع مختلفی از تهدیدات مواجهیم که اگر آمادگی عمومی در جامعه برای مقابله با تهدیدات وجود نداشته باشد، هزینه‌های سنگینی به کشور وارد می‌شود .

وی خاطرنشان کرد: تقویت معنویت در سطح جامعه و بصیرت‌بخشی به عناصر آن راهکار غلبه بر دشمن در جنگ نرم است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد: ماه مبارک رمضان فرصت ارزشمندی برای کسب فیوضات الهی و رسیدن به خودسازی واقعی در وجود انسان است و قرآن بهترین وسیله برای نزدیکی با خداوند متعال است که راه زندگی شرافتمندانه و باعزت را به انسان آموخته است.

سردار ترابی با بیان این که اقتدار، امنیت، ثبات و آرامش امروز کشورمان را مدیون همدلی و هوشیاری مردم و اتکای آنان به قرآن و سیره نورانی پیامبر مکرم اسلام(ص) و هوشیاری‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم، عنوان کرد: غلبه بر جنگ نرم دشمن با حفظ اتحاد و معنویت در جامعه اسلامی امکان‌پذیر است.

وی ادامه داد: ریشه همه حماسه‌های پرشور ملت ایران اعتقاد به راه نورانی انقلاب اسلامی و تبعیت از رهبری بوده است. در جنگ تحمیلی و همه توطئه‌هایی که بعد از انقلاب اسلامی بر علیه ملت ایران شکل گرفت نیز شاهد نقش پررنگ اعتقادات دینی مردم و تدابیر هوشمندانه رهبری در غلبه بر مشکلات و بحران‌ها بوده‌ایم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: روزه‌داری و انس با قرآن دو برکت ارزشمند از فیوضات بی‌شمار ماه رمضان است که نباید از آنها غافل شد و تا می‌توانیم باید در این ماه مبارک و در دیگر زمان‌ها به قرآن کریم و آیات نورانی آن رجوع کنیم تا راه سعادت و کمال را که جز با تمسک به آیات الهی میسر نیست، به خوبی و با موفقیت بپیمائیم.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است