شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار زهرایی: اهالی هنر خدمات گروه‌های جهادی را برای مردم روایت کنند

سردار زهرایی: اهالی هنر خدمات گروه‌های جهادی را برای مردم روایت کنند

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 29 آبان 1402 ساعت 10:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: اهالی هنر خدمات گروه‌های جهادی را به صورت هنرمندانه روایت کنند تا علاوه بر امیدآفرینی در جامعه ترفند‌ها و شیطنت‌های دشمنان نقش بر آب شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در همایش گروه‌های جهادی شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین که در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد، گفت: اجتماع گروه‌های جهادی در واقع لشکرکشی خوبان برای محرومیت‌زدایی از مناطق کم برخوردار است.


سردار زهرایی با بیان اینکه گروه‌های جهادی برخاسته از انقلاب با روحیه بسیجی هستند، ادامه داد: همین تفکر و روحیه باعث توسعه، عمران و آبادانی کشور می‌شود و امروز در هر نقطه کشور توسعه و آبادانی مشاهده می‌کنیم، همگی در سایه همین تفکر و روحیه است.


وی خاطرنشان کرد: جهادگران در واقع ایمان را در عمل ثابت کردند و امروز باید اهالی هنر به صورت هنرمندانه خدمات ارائه شده توسط گروه‌های جهادی را به مردم روایت کنند تا علاوه بر امیدآفرینی در جامعه ترفند‌ها و شیطنت‌های دشمنان این مرز و بوم نقش بر آب شود.


رئیس سازمان بسیج سازندگی در ادامه شهیدان محسن حججی، آرمان علی وردی و روح‌الله عجمیان را نمونه بارز ایستادگی و ایمان با عمل برشمرد و افزود: این شهیدان والامقام تربیت یافته مکتب جهادی بودند و امروز دنیا به صلابت و اقتدار آن‌ها اعتراف می‌کند.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی در ادامه با اشاره به تحولات اخیر فلسطین و جنایتهای رژیم صهیونیستی در غزه اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی نشان داد در نهایت حق بر باطل پیروز خواهد شد چرا که این وعده الهی است.

 

سردار زهرایی یادآورشد: ملت مظلوم فلسطین با ایستادگی و مقاومت امپراطوری رسانه‌ای آمریکا و رژیم صهیونیستی و گنبد آهنین آنها را شکستند و بدون شک با ادامه مقاومت همینه پوشالی آنها بیش از پیش خواهد شکست.

 

 

سردار زهرایی با بیان اینکه قرن حاضر، قرن شگفتی‌ها خواهد بود، ادامه داد: با مقاومت و ایستادگی مسلمانان، دشمنان اسلام و قرآن شکست خورده و پیروز نهایی مظلومان و مسلمانان خواهند بود.


رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به ارادات و علاقه مردم استان اردبیل به حضرت ابوالفضل (ع)، گفت: اردبیلی‌ها با الگو قرار دادن حضرت عباس (ع)، وفاداری را از آن بزرگ مرد یاد گرفته اند و مردمان این منطقه همیشه و در همه حال به شهدا، نظام و انقلاب اسلامی وفادار خواهند ماند.


در این همایش که به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج برگزار شد، ۵۷ واحد مسکونی مددجویان و ۶۵ کیلومتر راه آسفالت روستایی افتتاح و به بهره برداری رسید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است