شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار حسنی آهنگر : عملیات طوفان الاقصی، عملا تفسیر آیات سوره حشر بود

سردار حسنی آهنگر : عملیات طوفان الاقصی، عملا تفسیر آیات سوره حشر بود

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 29 آبان 1402 ساعت 13:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار حسنی آهنگر در همایش بین المللی حضرت زینب(س) اسوه بانوان جبهه مقاومت اسلامی گفت: عملیات طوفان الاقصی، عملا تفسیر آیات سوره حشر بود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع)  در همایش بین المللی حضرت زینب اسوه بانوان جبهه مقاومت اسلامی که در این دانشگاه برگزار شد ضمن خیر مقدم به حاضرین، توضیح داد : از برکات انقلاب اسلامی هویت دادن به زن ایرانی و اسلامی است البته این یک نگاه سطحی و یک نگاه تاریخ عرفی است. اگر بخواهیم به انقلاب اسلامی نگاه عمیق‌تری داشته باشیم، عقبه این انقلاب از بعثت حضرت رسول (ص) و مکتب سید الشهدا (ع) است.

وی افزود: عاملی که باعث زنده نگه داشتن کربلا شده، قیام حسینی و زینبی است. امروز زنان و مادران ما هستند که هم خودشان و هم فرزندانشان  را به میدان جبهه مقاومت وارد می‌کنند.

سردار حسنی آهنگر تصریح کرد: جنایاتی که امروز رژیم صهیونیستی در غزه انجام می‌دهد و عملیات طوفان الاقصی، عملا تفسیر آیات سوره حشر بود که می گوید، اگر دیوار را بشکنند و وارد حلقه دشمن شوند، یارای رویاروی با این مقاومت را ندارند.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) خاطر نشان کرد: قدرت‌های خارجی و استکبار جهانی تصویری از رژیم صهیونیستی ساخته بودند و آن را قدرتمند نشان می‌دادند و اذعان می‌کردند سیستم های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آنقدر قوی است که هیچ اطلاعاتی از آن به بیرون درز پیدا نمی‌کند.

وی ادامه داد: اما امروز شاهد این هستیم که به تمام رادارهایشان نفوذ شده و سیستم های اطلاعاتی آن غافلگیر شده اند.امروز این رژیم منحوس چنان مستاصل شده که عملا با مردان جنگی یارای مقابله ندارند و عملیات روانی و کودک‌کشی را به راه انداخته است.

سردار حسنی آهنگر یکی دیگر از عوامل استیصال رژیم صهیونیستی را فرار آنان از شهرک ها دانست و گفت: ما باید بتوانیم از این غافلگیری و ترس آنان مقاله هایی را تدارک ببینیم و تصویر واقعی از جنایات این رژیم منحوس که نسبت به ۷۵ سال گذشته افزایش یافته است را در ذهن ها تبیین کنیم.

در ادامه این همایش از خانم‌ها؛ زینب جابر مبلغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از عراق ، نظیره غلاب از مراکش؛هدی الموسوی خواهر شهید عباس الموسوی اولین شهید حزب الله لبنان، زینب شریعتمدار، زهره یزدان پناه نویسنده کتاب اینجا سوریه است و زهرا امینی ارمکی و فرزندان شیخ زکزاکی تجلیل و تقدیر شد.

همچنین حجت الاسلام فرج الله هدایتی نیا نویسنده کتاب الگوی سوم زن گزارشی از سیره زنان در زمان ظهور اسلام و دنیای امروزی ارائه کرد و به تجزیه و تحلیل آن براساس خطبه های نهج البلاغه حضرت امیر(ع) پرداخت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است