شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهنوبخت در نشست خبری: مردم ایران و جهان قدردان مبارزه سپاه با تروریست‌ها هستند/ آمریکا با اقدام علیه سپاه خود را در صف تروریست‌ها قرار می‌دهد

نوبخت در نشست خبری: مردم ایران و جهان قدردان مبارزه سپاه با تروریست‌ها هستند/ آمریکا با اقدام علیه سپاه خود را در صف تروریست‌ها قرار می‌دهد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 14:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سخنگوی دولت گفت: سپاه نه تنها مورد احترام مردم ایران است بلکه مردم دنیا به واسطه مبارزه سپاه با تروریست‌ها قدردان آنها هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود در واکنش به اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران اظهارداشت: مواضع دولت نسبت به سپاه بسیار روشن است. سپاه ارگان رسمی و انقلابی و ارزشی نظام است و یکی از مؤلفه‌های قدرت و ارکان دفاع ملت است. 

 

نوبخت با بیان اینکه سپاه از بعد از انقلاب فعالیت‌های خود را آغاز کرده است، تصریح کرد: این ارگان همچنان مورد احترام است و مردم شجاعت سپاه در دفاع از کشور و مردم را فراموش نمی‌کنند و مردم جهان باید واقع‌بینانه دفاع سپاه در برابر تهاجم تروریست‌ها به ویژه داعش را تائید کنند که می‌کنند.

 

نوبخت افزود: اگر آمریکا بخواهد سپاه را در لیست تروریست‌ها قرار دهد، خود را در صف تروریست‌ها قرار داده است چرا که سپاه با تروریست‌ها مقابله کرده است و هرکس که در مقابل سپاه باشد هم‌موضع با تروریست‌ها می‌شود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است