شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار یزدی در یادواره شهدای حفاظت اطلاعات سپاه تهران: آمریکا و رژیم‌صهیونیستی سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده‌اند

سردار یزدی در یادواره شهدای حفاظت اطلاعات سپاه تهران: آمریکا و رژیم‌صهیونیستی سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده‌اند

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 13:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: امروز در شرایط  بسیار حساسی قرار داریم و آمریکا و رژیم‌صهیونیستی سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده‌اند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارمحمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ  در یادواره شهدای حفاظت اطلاعات سپاه تهران، گفت: امروز در شرایط  بسیار حساسی قرار داریم و آمریکا و رژیم‌صهیونیستی سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده‌اند.

وی افزود: امروز در پشت پرده از استقلال کردستان حمایت می‌کنند، اما در عیان چیزی بیان نمی‌کنند، همچنین از رژیم کودک‌کش آل سعود نیز حمایت می‌کنند. شرایط منطقه نشان می‌دهد آنها می‌خواهند برای منطقه غرب آسیا تعیین تکلیف کنند.

سردار یزدی تصریح کرد: در چهل سال گذشته آمریکا شکست‌های فراوانی دریافت کرده و تلاش خود برای رسیدن به یک موفقیت را دو چندان کرده که نشان از این دارد که ما از وضعیت خوبی نسبت به دشمن برخوردار هستیم.

وی ادامه داد: امروز دشمن به دنبال آن است تا نگذارد صدای حق و ندای رهبر معظم  انقلاب شنیده شود. آنها می‌خواهند تا کسی در داخل کشور متوجه مطالبات مقام معظم رهبری نشود. دشمن به دنبال آن است تا با حرف‌های زیبا، عمل خودش را در داخل کشور انجام دهد و بعضی افراد ساده‌لوح را بفربید.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ما باید وظیفه خود را به درستی تشخیص دهیم و پاسدارانی در تراز  انقلاب اسلامی داشته باشیم. پاسداران ما باید قانون‌مندترین و پاک دست‌ترین افراد در قبال بیت‌المال باشند و مانند شهید حججی عزم استوار و دشمن‌شکن داشته باشند.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است