شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار حاجی زاده: واکنش سپاه به تحریم های دشمنان ارتقای توانمندی ها خواهد بود

سردار حاجی زاده: واکنش سپاه به تحریم های دشمنان ارتقای توانمندی ها خواهد بود

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 19 اسفند 1394 ساعت 10:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: دشمنان ما هرچه تحریم ها را بیشتر کنند واکنش سپاه و نیروهای ارزشی و انقلابی به آنان، حرکت و تلاش مضاعف و ارتقای توانمندی ها خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه مرحله نهایی  رزمایش موشکی اقتدار ولایت در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاری این رزمایش گفت: رزمایش اقتدار ولایت به منظور ارتقای آمادگی و توان یگان‌ها و پایگاه‌های موشکی در سراسر کشور بود که از یک هفته گذشته آغاز شد و امروز در ادامه مرحله نهایی  رزمایش اقتدار ولایت موشک‌های برد بلند قدر از ارتفاعات البرز شرقی، سواحل مکران در 1400 کیلومتری را هدف قرار دادند.


وی با تأکید براینکه موشک‌ها ، سکوهای پرتاب و تجهیزات بکارگیری شده در این رزمایش ایرانی هستند گفت: تمامی مراحل آماده سازی و اجرای این رزمایش توسط جوانان نسل سومی ایران اسلامی صورت پذیرفت.


وی توانمندی موشکی سپاه را محصول تحریم و فشارهای دشمن دانست و تصریح کرد: دشمنان ما هرچه تحریم‌‌ها را بیشتر کنند واکنش سپاه و نیروهای ارزشی و انقلابی به آنان، حرکت و تلاش مضاعف و ارتقای توانمندی‌ها خواهد بود.


سردار حاجی زاده با بیان اینکه دشمنان پس از برجام امنیت ملت ایران را هدف قرار داده‌اند گفت: این تحریم‌ها به منظور تضعیف ملت شریف ایران صورت می پذیرد و طبیعتا همانگونه که نیروهای مسلح و پاسداران در 37 سال گذشته از امنیت دفاع کرده‌اند از این پس نیز دفاع خواهند کرد.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است