شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهاهدای گواهينامه بالندگي و تنديس سيمين مديريت‌دانش‌ به بانک‌انصار

اهدای گواهينامه بالندگي و تنديس سيمين مديريت‌دانش‌ به بانک‌انصار

منتشرشده در سپاه شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 19:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


سپاه نیوز: در هفتمين دوره جايزه‌ملي‌مديريت‌دانش ، بانک‌انصار گواهينامه بالندگي وتنديس سيمين مديريت دانش را دريافت کرد و رکورد کسب جوايز و گواهينامه هاي تخصصي خود در حوزه هاي مختلف بانکداري را در سال 1394 شکست.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در هفتمين دوره جايزه‌ملي‌مديريت‌دانش که با حضور بيش از 400 نفر از مديران، کارشناسان، پژوهشگران و صاحب‌نظران کشور در حوزه مديريت دانش در مرکز همايش‌هاي کتابخانه‌ملي‌ايران برگزار شد، بانک‌انصار گواهينامه بالندگي وتنديس سيمين مديريت دانش را دريافت کرد و رکورد کسب جوايز و گواهينامه هاي تخصصي خود در حوزه هاي مختلف بانکداري را در سال 1394 شکست.

بنا بر این گزارش در اين دوره، بانک‌انصار با تکميل اظهارنامه جامع ارزيابي مديريت دانش و ارايه مستندات در اين حوزه و پس از بررسي دقيق ارزيابان دبيرخانه، حائز شرايط شرکت در مرحله نهايي و تعيين سطح توسط کميته ارزيابي دبيرخانه جايزه شناخته شده و سپس با نهايي شدن بررسي ها، موفق به دريافت گواهينامه بالندگي و تنديس سيمين هفتمين دوره جايزه ملي مديريت دانش گرديد.

در روز دوم کنفرانس، دکترصفري رييس مرکزمطالعات ونوآوري اين بانک، به ارائه دستاوردهاي حاصل از پياده‌سازي نظام مديريت دانش در بانک انصار پرداخت و با اشاره به سياست­ بهبود فرآيندهاي کسب و کار و افزايش بهره‌وري کارکنان از سال 1391 به بعد، اقدامات صورت گرفته در راستاي پياده‌سازي نظام مديريت دانش در بانک انصار را تشريح کرد.

بنابراين گزارش، دکترصفري در ادامه سنجش بلوغ مديريت دانش، شناسايي نقاط قوت و زمينه­ هاي بهبود، شناسايي حوزه‌هاي دانشي، تدوين راهبردهاي دانش، سند مطلوبيت، اجرای راهبردهای فرهنگي و ساختار، مستندسازي دانش خدمات، مشتريان و سهامداران، مستندسازي تجارب، مهندسي اسناد و مدارک و دانش آشکار را در زمره مهم ترين اقدامات بانک در اين حوزه دانست.

  دکترصفري در پايان، ضمن تقدير از همکاران خود، بومي‌سازي فناوري‌هاي نوين در فضاي پساتحريم، طراحي مدل اقتصادي دانش‌محور بانکي، تجاري‌سازي دانش بانکي و خدمات مستشاري، تحقق شعار هرکارمند يک پژوهشگر و تعيين ارزش افزوده حاصل از به‌کارگيري دانش را به‌عنوان برنامه‌هاي توسعه آتي بانک در زمينه مديريت دانش يادکرد.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است