شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهنماینده ولی‌فقیه در سپاه:اهل تعامل با آمریکا نیستیم / شاهد افول و شکست استکبار هستیم

نماینده ولی‌فقیه در سپاه:اهل تعامل با آمریکا نیستیم / شاهد افول و شکست استکبار هستیم

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 13 آبان 1398 ساعت 14:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: آقایانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بله ‌با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پیش از ظهر امروز در سخنرانی مراسم 13 آبان که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار داشت: مردم ولایت مدار قم همواره درصحنه‌های حمایت از انقلاب اسلامی حضور فعال و پرشوری دارند.

وی افزود: ملت ایران دینی دارد که با ظالم اعم از آمریکا، اسرائیل غاصب و رژیم آل سعود خائن نمی‌سازد ،دینی که ظلم‌ستیز و عدالت‌گستر است و انقلاب اسلامی متولد این دین است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه دشمنی استکبار با ما بر سر امام حسین(ع) و دین ما است،گفت:  استکبار مشاهده کند که نسل جدید انقلاب در سنگر‌نشینی انقلاب با بصیرت و قدرتمند‌تر از نسل اول برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده است.

وی با اشاره به هوشیاری جوانان در دفاع از آرمان‌های انقلاب عنوان کرد: نسل جوان وارثان خوبی برای شهدا هستند و خون شهدا را پاس می‌دارند و با شبیخون فرهنگی و فضای مجازی هرگز صحنه انقلاب را ترک نمی‌کنند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاجی صادقی در ادامه تصریح کرد: کسانی که به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی عزت پیداکرده و به پست و مقام رسیدید از شما می‌خواهیم در فهمیدن نظرات مقام معظم رهبری ودرک و عمل به آن ثابت‌قدم باشید.

وی با تأکید بر اینکه استکبارستیزی منطق ملت ایران  است، افزود: به کوری چشم دشمنان و استکبار امروز همه صحنه‌های انقلاب و مقاومت به پیروزی رسیده است، مگر می‌شود حسینی بود و با آمریکا کنار آمد و مگر می‌شود دین‌دار و حسینی باشیم و در برابر ستمگری دشمن بی‌تفاوت باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه  بابیان اینکه امروز شاهد افول و شکست استکبار هستیم،ابراز کرد: ملت ایران امروز سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده است،استکبار در بدترین وضعیت قرار دارد و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و آمریکا عمرش به پایان رسیده و استکبار مرگش فرا رسیده است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: آنان که از تعامل صحبت می کنند بدانند که ما با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاجی‌صادقی در ادامه تصریح کرد : زمانی که مردم و نیروهای انقلاب اسلامی هستند چه نیازی به کدخدای مُرده است، مسئولان و مدیران و نخبگان این موضوع را بدانند که انقلاب اسلامی ایستاده ‌و زمان مرگ تدریجی استکبار رسیده است.

وی بیان کرد: نسل جدید انقلاب ثابت کرد که نسبت به انقلاب اسلامی وفادار و مستحکم است و در پیروی از مقام معظم رهبری و سنگر نشینی انقلاب پشت به شهدا نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمنان در تلاشند تا اراده انقلابی نسل جوان را تغییر داده و اراده حسینی بودن را بگیرند، باید با بصیرت و ایستادگی و مطالبه عدالت محوری گام برداریم.

وی ادامه داد: دو روز پیش‌خدمت مادر شهیدان جوادی نیا که 4 فرزندش را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بودم و از وی پرسیدم چه توصیه و درخواستی داری، گفت چیزی نمی‌خواهم ؛ همه باید حامی ولایت‌فقیه باشیم و آمادگی دارم همه‌چیز را برای نظام و انقلاب اسلامی بدهم.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین  حاجی‌صادقی خاطرنشان کرد: پیام امت به مسئولین،ولایت مداری است و استکبار این آرزو را به گور می‌برد که روزی رهبری را همانند امام حسین(ع) تنها ببیند و به لطف الهی زن و مرد و کوچک و بزرگ می‌گوییم تازنده هستیم همواره حامی نظام اسلامی و ولایت‌فقیه هستیم.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است