پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - سردار سلامی: دشمن در فتنه اخیر از ملت ایران سیلی خورد
چاپ کردن این صفحه

سردار سلامی: دشمن در فتنه اخیر از ملت ایران سیلی خورد

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 14 آذر 1398 ساعت 15:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده کل سپاه: انقلاب ایران در حال پیشرفت است و دشمنان در فتنه اخیر از ملت بزرگ ایران سیلی سختی خوردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامي فرمانده کل سپاه در گردهمايي استادان سطح عالي و خارج حوزه هاي علميه که با هدف بررسی تحولات اخير منطقه در مدرسه عالي دارالشفاء قم برگزار شد، انقلاب اسلامي ايران را پديده شگفت انگيز قرن و در حالت حرکت به سمت تمدن نوين اسلامي دانست و گفت: این انقلاب نبرد آگاهي با جهالت مدرن است؛ جهالتی که بردگي کشتار، فقر، ناامني و عقب ماندگي و ديکتاتوري ارمغان آن است .

 

سرلشکر سلامي ادامه داد :در چهار دهه اخير سيلي هاي محکمي به دشمن زده ايم و در شرايط سخت و ميدان وسيع و پيچيده جهاني، انقلاب اسلامي ايران با نصرت الهي و با حکمت ولي امر مسلمين پيشرفت کرده و اقتدار خود را افزايش داده است به همين خاطر رهبري مرکز تهاجم دشمن است.

 

فرمانده کل سپاه تاکيد کرد: وظيفه همه به ويژه روحانيت استحکام، اتصال و تقويت مردم و رهبري به عنوان قاعده و قائمه انقلاب اسلامي است.

 

سرلشکر سلامي گفت: همه راهبردهاي دشمن شکست خورده و امروز هم راهبرد محاصره اقتصادي آنها از اوج گذشته و ايران در حال تجربه اقتصاد بدون نفت است.

 

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: صهيونيست ها که روزي داعيه نيل تا فرات را داشتند امروز در باريکه اي در حصار ديوارهاي بتني و سيم خاردار قرار گرفتند.

 

فرمانده کل سپاه با اشاره به فتنه اخير گفت: در اين حوادث همه بازيگران تئاتر جهاني از جمله صهيونيستها، انگليس، امريکا، سعودي ها و... به ميدان آمدند اما ملت ايران ظرف 48 ساعت سيلي محکمی به دشمن زد و شکستي بزرگ بر او تحميل کرد.

 

سرلشکر سلامي اين حرکت ملت ايران را تصوير شرف، غيرت، ايمان، ثبات قدم، ايستادگي، ولايت مداري و کفرستيزي توصيف کرد و افزود: دشمنان امروز افسرده، سرافکنده و شکست خورده اند و امام انقلاب اسلامي با اقتدار و کرامت اسلامي در حال هدايت انقلاب و امت اسلامي است.

 

وی افزود: با حاکميت انقلاب و نظام اسلامي به رهبري امام، زمينه مجد، عزت و پيشرفت مسلمانان فراهم شد و حيات جديد يافتند.

 

سردار سرلشکر سلامي با بیان اینکه چهل سال است که جنگ بين حق و باطل با محوريت جمهوري اسلامي ايران در طرف حق و استکبار با محوريت امريکا در طرف باطل در جريان است افزود: ملت ایران با اراده الهي و تبديل تهديدات دشمنان به فرصت و حضور در همه ميدان هاي نبرد، دشمن را پراکنده و انديشه هاي ناب انقلاب اسلامي برخاسته از ولايت را بيدار  کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به عنوان مدلی کارآمد و موفق باید در کشورهای دیگر تکثیر پیدا کند، گفت: این تکثیر به معنای حضور فیزیکی نیست بلکه باید پیام های انقلاب به دیگر کشورها صادر شده و مقبولیت در قلب ها ایجاد شود.

 

فرمانده کل سپاه گفت: قدرت انقلاب اسلامي امروز تا کيلومترها دورتر از مرزهاي کشور، جامه حقيقت پوشيده و امت واحده اسلامي در آستانه شکل گيري بي نظير است و دشمنان در حال فرارند.

 

 

انتهای خبر/09