شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهنماینده ولی فقیه در سپاه‌: "شهادت" خط حاج قاسم را ماندگار کرد / سپهبد شهید قاسم سلیمانی سرباز مخلص ولایت بود

نماینده ولی فقیه در سپاه‌: "شهادت" خط حاج قاسم را ماندگار کرد / سپهبد شهید قاسم سلیمانی سرباز مخلص ولایت بود

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 12:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اینکه  "شهادت" خط حاج قاسم را ماندگار کرد ، گفت: دشمن پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی خواب راحت را از دست داده زیرا تفکرحاج قاسم تکثیر شده و جبهه مقاومت قدرت بیشتری گرفته است. 
به گزارش سپاه نیوز؛  حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش و شهدای سانحه هواپیمایی در رواق کوثر حرم مطهر رضوی در جمع فرماندهان و مسئولان سپاه استان خراسان رضوی  اظهار داشت: مقام معظم رهبری در مورد شهادت حاج قاسم سلیمانی فرمودند شهادت این سردار رشید اسلام سبب آسمانی شدن وی شد و برای حاج قاسم نیز این شهادت به منزله برآورده شدن حاجات و آرزوی این سردار بزرگ بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی افزود: در واقع شهادت سردار سلیمانی به مکتب، جبهه و هدف او سرعت داد؛ سپهبد سلیمانی در کل جهان تاثیرگذار بود و شهادتش عاملی شد تا ماندگاری خط حاج قاسم سلیمانی برای همیشه تضمین شود.

وی با بیان اینکه پس از شهادت سردار حسن طهرانی مقدم، ساخت موشک متوقف نشد ، بلکه سرعت نیز داده شد عنوان کرد: در مورد شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز  با این شهادت راه ، مسیر و خط مقاومت و ایستادگی که این شهید والامقام بر آن تاکید داشت با سرعت بیشتری دنبال می‌شود و شهادت وی سبب سرعت‌گیری  روند جبهه مقاومت شد به نحوی که لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تاکید کرد: در واقع دشمن پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی خواب راحت را از دست داده به این خاطر که تفکرحاج قاسم تکثیر شده و جبهه مقاومت قدرت بیشتری گرفته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی سرباز مخلص ولایت بود و از این حیث برای جوانان الگو است ،تصریح کرد: حاج قاسم درک صحیحی از مواضع رهبر معظم انقلاب داشت و مطیع رهبری بود و ولایتمداری یکی از ویژگی‌های بارز و شاخص این شهید اسلام و جبهه مقاومت بود.

وی با بیان اینکه یکی از خطوط سیره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این است که باید قدردان نعمت رهبری باشیم خاطرنشان کرد: سیاست برای حاج قاسم هیچگاه مانع اخلاق  نبود و جامعیت شخصیت یکی دیگر از طرازهای فکری و ابعاد سپهبد سلیمانی بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی منطق، عقلانیت و قدرت را از دیگر ویژگی های  سردار سلیمانی توصیف و تصریح کرد: حاج قاسم دارای روحیه شجاعت و ایثار و جهاد انقلابی بود؛ وی آمر به معروف بود و آنچه در نهایت وی را محبوب قلوب و الگوی جوانان کرد؛ اخلاص بالا بود. وی از توانمندی‌های بالایی در عرصه مدیریتی برخوردار بود و تمام این ویژگی‌ها سبب شده بود تا حاج قاسم متعلق به جهان اسلام باشد.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است