شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهبازدید مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه از مناطق سیل‌‌زده شرق هرمزگان

بازدید مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه از مناطق سیل‌‌زده شرق هرمزگان

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 13:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه از روند خدمات و کمک‌رسانی این نیرو در مناطق سیل‌زده شرق هرمزگان بازدید کرد.به گزارش سپاه نیوز؛  حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالنبی صداقت  مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه در بازدید از روند خدمات رسانی نیروی دریایی سپاه در مناطق سیل‌زده شرق هرمزگان اظهار کرد: با روحیه جهادی و توکل بر خداوند، بار دیگر مناطق سیل‌زده هرمزگان را می‌سازیم و در این راه در کنار مردم خوب و ولایت‌مدار این منطقه باقی خواهیم ماند.

وی کمک‌های رزمندگان نیروی دریایی سپاه در کمک‌رسانی به مردم را نمونه بارز کار جهادی و روحیه انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: پاسداران دریادل در مقابل دشمنان مصداق اشداء علی الکفار و در همیاری و همکاری با دوستان را از مصادیق رحماء بینهم هستند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه از روند اقدامات صورت گرفته  در روستاهایی که کار تخلیه و شستشوی منازل آب گرفته در جریان سیل جنوب شرق کشور توسط رزمندگان ندسا در حال انجام است بازدید کرد.

حضور در بین مردم سیل زده، اطلاع از مشکلات و درخواست‌های آنان از دیگر برنامه‌های حجت الاسلام صداقت در بازدید از مناطق سیل‌زده شق هرمزگان بود.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است