شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار نقدی : انقلاب اسلامی گام دوم را نیز با تکیه بر ظرفیت های درونی برمی دارد/ تلاش دشمن برای کندکردن حرکت جبهه مقاومت

سردار نقدی : انقلاب اسلامی گام دوم را نیز با تکیه بر ظرفیت های درونی برمی دارد/ تلاش دشمن برای کندکردن حرکت جبهه مقاومت

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 16 بهمن 1398 ساعت 17:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون هماهنگ کننده سپاه در همایش گام دوم انقلاب الگوی نظام اسلامی تمدن ساز گفت: انقلاب اسلامی در سایه ولایت فقیه گام اول را برداشته و گام دوم را نیز باید با تکیه بر ظرفیت های درونی و بیرونی بردارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه عصر امروز(چهارشنبه) در همایش گام دوم انقلاب الگوی نظام اسلامی تمدن ساز که در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و مهندس ابومهدی و نیز بزرگداشت یاد امام خمینی (ره) اظهار داشت: شهدا در غربت و تنهایی فداکاری کردند و حاکمیت دین را بر ما ارزانی داشتند از این روی باید گفت که انقلاب اسلامی پدیده‌ای بی‌نظیر و شگفت‌انگیز است که نمونه دیگری ندارد.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با اقتدار ۴۱ سال مسیر حقیقت را باز نگه داشته و استمرار بخشیده، افزود: انقلاب اسلامی بدون آنکه از حقیقت عقب‌نشینی کند دشمن را شکست داده و عقب رانده به نحوی که امروز دوست و دشمن به این حرکت بی‌نظیر اذعان دارند.

 

سردار نقدی با اشاره به دوران دفاع مقدس ادامه داد: در این جنگ سلاح، رسانه، اقتصاد، امنیت و پشتوانه های بین المللی در یک کفه بود و در کفه دیگری ملتی با دست خالی پیروز میدان شدند و تا ۴۰ سال پیش رفتند و بیانیه گام دوم را تجربه کردند.

 

وی با تاکید بر به فراز و فرودهای انقلاب اسلامی گفت: دشمنان اسلام به این امید واهی تلاش می‌کنند تا بلکه حرکت مقاومت را کند کنند؛ لذا بر این اساس می بینیم فرمانده شجاع سپاه اسلام را به شهادت می رسانند اما به دو هفته نرسیده تمام جبهه‌های مقاومت رو به جلو حرکت می کنند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه در ادامه با اشاره به شهادت ۷۲ تن در هفتم تیر عنوان کرد: هر نظامی پس از این حادثه کارش تمام بود اما مردم و نظام با وجود همه حوادث تلخی که تاکنون روی داده، انقلاب را با سرعت بیشتری جلو می برند.

 

وی سپس با اشاره به زوال دشمن و جبهه صهیونیستی در رویارویی با جبهه مقاومت، گفت: امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقابل لبنان شکست می خورند و این در حالی است که روزی اگر در بیروت کسی سخنرانی تندی علیه اسرائیل می کرد چند ساعت بعد برای آن فرد یک انفجار رخ می داد اما اکنون می دانند اگر دست از پا خطا کنند مانند مرغی که دانه از زمین می چیند تمام تاسیسات و دستگاه‌های انها یکی یکی برچیده می شود.

 

وی همچنین بابیان اینکه امروز شاهدیم که امریکا برای عقب زدن رقیب تجاری خود دست به جنگ میکروبی می زند تا منافع خود را از دست ندهد، تصریح کرد: این کشور با اتمام هزینه ها و اتاق فکر خود در نهایت طرح معامله قرن را ارایه کرد که یک محصل دبیرستانی هم می‌داند، این طرح با شکست مواجه می شود بر این اساس موضوع مورد اشاره را می توان مضحک ترین طرح آنها دانست.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به رتبه علمی ۱۵ ایران در میان کشورهای منطقه افزود: کشوری که نمی توانست خمپاره ۶۰ بسازد امروز ماهواره به فضا پرتاب می‌کند و ماهواره می‌سازد و در قدرت دفاعی، نظامی و امنیتی نیز به تصدیق دوست و دشمن در ردیف اول قرار دارد؛ البته راز این پیشرفت و تعالی تنها در انتخاب اسلام است.

 

وی با بیان اینکه آمریکا با در دست داشتن ۹۰ درصد از رسانه ها و تبلیغات جهان جزء منفورترین کشورها در دنیا است، عنوان کرد: امروز انقلاب اسلامی در سایه ولایت فقیه گام اول را برداشته و گام دوم را نیز باید با تکیه بر ظرفیت های درونی و بیرونی بردارد.

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است