شما اینجا هستید: خانهچند رسانه ایستاد کلسرلشکر صفوی: درشرایط فعلی حل مشکلات اقتصادی ، حرکت انقلابی و تاثیر گذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است

سرلشکر صفوی: درشرایط فعلی حل مشکلات اقتصادی ، حرکت انقلابی و تاثیر گذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است

منتشرشده در ستاد کل شنبه, 10 خرداد 1399 ساعت 11:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرلشکر صفوی در پیام های تبریک به دکتر قالیباف و دکتر لاریجانی  گفت :درشرایط فعلی  حل مشکلات اقتصادی ، حرکت انقلابی و تاثیر گذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیام های جداگانه ای انتخاب دکتر قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی و انتصاب دکتر علی لاریجانی به سمت مشاور رهبر انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.

 

متن پیام ها به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف رییس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم ؛

 

رای اکثریت مجلس شورای اسلامی در انتخاب جناب عالی به عنوان «رییس مجلس شورای اسلامی» را صمیمانه تبریک عرض می کنم.

 

عملکرد درخشان جنابعالی در دفاع از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در سطوح مختلف مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیریت شهرداری تهران و شاخصه های مدیریتی و فردی جنابعالی همچون مدیریت انقلابی و جهادی در کنار ولایتمداری وتوجه به قشر محروم و مستضعف توام با ایجاد تحول چشمگیر در امور مختلف نوید بخش شکل گیری مجلسی تحولگرا و کارآمد است، بویژه آنکه درشرایط فعلی کشور بیش از هر چیزی حرکت انقلابی و تاثیر گذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است.

 

وضع قوانین و مقررات در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور و بهبود معیشت مردم و در نهایت افزایش شاخص تولید ناخالص ملی مورد انتظار فرهیختگان و عموم مردم از مجلس انقلابی است.

 

توفیق خدمت جنابعالی و سایر نمایندگان محترم را در این سنگر مقدس در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و در تبعییت از منویات مقام معظم رهبری ، از خداوند متعال خواستارم.

 

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

 

 ---------------

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای دکتر علی لاریجانی مشاور محترم رهبر معظم انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام علیکم ؛

 

خدمتگزاری به مردم و تلاش در جهت حفظ وحدت و همگرایی ویژگی شاخص دوران مدیریت جنابعالی در مسئولیت ریاست مجلس شورای اسلامی است و سعی جنابعالی در اداره مجلسی با ثبات و بدور از اختلاف و استمرار همراهی با دولتها در جهت انجام وظایف ذاتی انها از دیگر توفیقات ارزشمند و قابل تقدیری است که خداوند نصیب شما کرد.

 

سوابق درخشان جنابعالی در معاونت امور مجلس وزارت سپاه، ریاست سازمان صدا و سیما ، دبیری شورای عالی امنیت ملی و تنوع مسئولیت های عهد دار شده نشان دهنده توانایی های مدیریتی و روحیه مسولیت پذیری در عرصه های مورد نیاز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

ادامه توفیقات و خدمات جنابعالی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداء از خداوند متعال خواستارم .

 

سرلشکر پاسدار دکتر صفوی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است